VVK SOCIALINĖSE MEDIJOSE

                                     

                                                                                           

 

Adresas:
Vilniaus verslo kolegija
Kalvarijų g. 129
LT – 08221
Vilnius
Paaiškinimas:
Kolegija įsikūrusi prie Tauragnų stotelės, Sigmos pastate, 4C korpuse, 4-ame aukšte.

Direktorė
Jolanta Skirgailė
Tel. 8 5 2154884
El. paštas: jolanta@kolegija.lt   
Administracija
Buhalterė/Nuolatinių studijų koordinatorė
Jolita Dremeikaitė
Mob. 8 616 55422
El. paštas: jolita@kolegija.lt
Ištęstinių studijų koordinatorė
Jūratė Butvilienė
Tel./faks. 8 5 2154884
Mob. 8 616 55422
El. paštas: jurate@kolegija.lt 
Biblioteka
Bibliotekos vedėja
Rita Želvytė
Tel. 8 5 2154884
El. paštas: rita@kolegija.lt   
Komunikacijos ir tarptautinių ryšių skyrius

Komunikacijos ir tarptautinių ryšių skyriaus vadovė

Deimantė Vilčinskaitė
Tel. +370 645 01336
El.paštas: deimante@kolegija.lt

 

Finansų skyrius
Personalo specialistė
Joana Lapkovskaja
Tel. 8 5 2154884
El. paštas: joana@kolegija.lt 
Vyr. buhalterė
Jolanta Davidovič
Tel. 8 5 2154884
El. paštas: info@kolegija.lt
Buhalterė/Nuolatinių studijų koordinatorė
Jolita Dremeikaitė
Tel. 8 5 2154884
El. paštas: jolita@kolegija.lt
 
 
Infrastruktūros skyrius
IT sprendimų vadovas
Robertas Narkevičius
El. paštas: robertas@kolegija.lt
Ūkio dalies vadovas
Ivan Stsiapuro
El. paštas: ivan@kolegija.lt
Studentų atstovai
Studentų atstovybė
Tel. 8 5 2154884
Studentų prezidentas
Jevgenij Bogdanov
LSP koordinatorė
Vikantė Ramoškaitė
Tel. +370 687 49227
El. paštas: vikante.ramoskaite@vvk.lt
 

 

  • kolegija.lt
  • kolegija.lt
  • kolegija.lt
  • kolegija.lt
  • kolegija.lt
  • kolegija.lt
  • kolegija.lt
  • kolegija.lt
  • kolegija.lt
  • kolegija.lt
  • kolegija.lt
  • kolegija.lt
  • kolegija.lt
  • kolegija.lt
  • kolegija.lt
Kitas Buvęs