Mokymai

Jei turi sukaupęs žinių tam tikroje srityje ir nori jas atnaujinti ar pagilinti, Kolegija tau siūlo kursus, kuriuose koncentruotai ir profesionaliai suteiktos žinos padės tau per trummpą laiką pakelti savo kvalifikaciją ir tapti labiau pažengusiu bei konkurencingu – ar tai būtų Robotika, Programavimas,  Žaidimų ar Užsienio kalbų kursai ir kt.

 

Trumpalaikės studijos

Šios programos tikslas – parengti anglų kalbos profesionalius kalbos paslaugų specialistus (vertėjus), gebėsiančius efektyviai veikti ir teikti profesionalias vertimo paslaugas verslo komunikacijos, dalykinės dokumentacijos ir informacinių šaltinių vertimo srityse. Baigę šia programą išugdysite verslumo kompetencijas, įgalinančias lanksčiai prisitaikyti prie sparčiai kintančių rinkos sąlygų ir leisiančias efektyviai veikti profesinėje aplinkoje, įgysite savarankiško darbo ir saviugdos įgūdžius, tvirtus verslo komunikacijos ir vertimo gebėjimus.

Plačiau

Kursai

Vedame įvairios apimties, dydžio, formato ir paskirties kursus, seminarus, mokymus. Naudodami šiuolaikinius mokymų sprendimus ir būdus, ugdome kompetencijas, kurios padeda išlikti konkurencingais, skatina inovacijas ir verslumą. Aktyviai bendradarbiaudami su kolegomis iš Skandinavijos šalių ir kitų, nuolat atnaujiname mokymų programas, pritaikome geriausias užsienio patirtis. Mes padedame atskleisti Jūsų išskirtinumus ir stiprybes, įkvepiame pokyčiams ir kūrybai.

Seminarai

Jeigu planuojate pokyčius ir jums reikia specifinių žinių keičiant veiklos kryptį, stiprinant komandą, ieškote naujų rinkų bei domina tarptautinės komunikacijos galimybės  ir pan., dalyvaukite mūsų seminaruose, nes čia suteiktos žinios virsta konkrečia nauda ir verte.

Valstybės tarnautojams

Vilniaus verslo kolegija – akredituotas anglų kalbos testavimo centras valstybės tarnautojams. Valstybės tarnautojai ir pretendentai į valstybės tarnautojo pareigas mūsų Kolegijoje gali išlaikyti tarptautinį anglų kalbos lygio nustatymo testą Oxford Online Placement Test.

Plačiau

Lietuviška