Robotika visai šeimai

Kurso klausytojai – tėveliai su vaikais nuo 8-erių metų amžiaus. Pagrindinis reikalavimas – noras kartu kurti ir mokytis kažko naujo. Bazinės anglų kalbos žinios padės lengviau suprasti programavimo komandas. Šiame kurse programavimas ir konstravimas sujungia kompiuterinį ir fizinį pasaulį ir susilieja į vieną visumą.  Kurse išmoksime konstruoti protingas elektros grandines, programuoti Arduino ir valdyti išorinius įrenginius. Konstruosime oro stoteles, šviesos diodų (LED) efektus, programuosime melodijas ir žengsime žingsnius į fizinio ir programinio pasaulio sąjungą. Kursuose bus galima naudotis visa reikalinga įranga: Arduino valdikliu, prototipavimo plokšte ir kitais komponentais. Pateiksime kompiuterinius konspektus, kad galėtumėte pratęsti eksperimentus namuose.

Kursų programa:

  •  Analoginiai ir skaitmeniniai signalai. Išmoksime  analoginių skaitmeniniai signalai įvado ir išvado grandinėse. Įvairūs įvedimo būdai. Šviesos diodų grandinės valdymas potenciometru, mygtukais, automatinis valdymas priklausomai nuo apšvietimo. Automatinė naktinė lempelė savo rankomis.
  • Spalvų pasaulis. Keleto šviesos diodų, Įvairiaspalvio RGB šviesos diodo valdymas. Policijos šviesos ir šiaurės pašvaistė ant mūsų stalo.
  • Garsai. Garso generavimas ir ultragarsinis atstumo jutiklis. Konstruosime muzikinį istrumentą kurį galima valdyti rankų gestais.
  • Temperatūros ir drėgmės jutiklis. Temperatūros ir drėgmės jutiklis. Konstruosime skaitmeninį termometrą su atmintimi ir atvaizduosime temperatūrą skirtingomis spalvomis.
  • Stipriname signalą. Mokysimės pajungti „tikrus“ ir didelius įrenginius. Bandysime valdyti ne tik šviesos diodus bet ir rimtus įrenginius.

Kursų trukmė: 20 akademinių valandų
Kursai vyksta vakarais, 2 k. per savaitę
Užsiėmimo trukmė – 1,5 val.

Kaina: 150 EUR