Vaikai džiaugėsi VVK dėmesiu ir dovanomis

2018-12-07
Lapkričio 30 ir gruodžio 3 dienomis Vilniaus verslo kolegija kartu su asociacija „Paguoda“ organizavo šventinius kalėdinius renginius „O buvo taip…“, kurių metu VVK studentai kartu su vaikais, sergančiais onkologinėmis ir hematologinėmis ligomis puošė kalėdinę eglę, žaidė įvairius interaktyvius žaidimus, vaišinosi ir džiaugėsi dovanomis. VVK taip pat apdovanojo vaikų tėvelius ir ligoninės personalą, kurie prižiūri sergančius vaikus ir stengiasi, kad jie kuo greičiau pasveiktų.

Pasak VVK direktorės Jolantos Skirgailės, šie pirmieji renginiai su „Paguoda“ tapo studentams tikru išbandymu, nes jie patys turėjo sugalvoti visas užimtumo veiklas su vaikais, ieškoti rėmėjų, papuošti ligoninės erdves. „Tikiu, kad pradėtos iniciatyvos turės tęstinumą, o mūsų indėlis prisidės prie asociacijos tikslų siekimo. Be jau organizuotų šventinių renginių, šiuo metu mūsų studentai kuria naują organizacijos tinklalapį, kuris bus pritaikytas šiuolaikiniams informacinių technologijų vartotojams, taps efektyviu sklaidos instrumentu”, – sako Jolanta Skirgailė. Ji atkreipia dėmesį, kad socialinės atsakomybės projektai yra neatsiejama Kolegijos veiklos dalis, kuri ir toliau išliks dėmesio centre.
Asociacijos „Paguoda“ projektų vadovė Dalia Valatkevičienė džiaugiasi bendradarbiavimu su Vilniaus verslo kolegija, kuri atvira socialiai jautriems projektams ir konkrečiais darbais prisideda prie organizacijos siekių bei tikslų. „Socialiniai partneriai yra mūsų stiprybė. Jų pagalba mūsų veikla įgauna didesnį pagreitį, kartu mes galime nuveikti žymiau daugiau. Džiaugiamės, kad kalėdiniai renginiai „O buvo taip…“ – visiems gerai pažįstama frazė iš pasakų, transformavosi į nepamirštamą renginį mūsų vaikams, jų artimiesiems ir ligoninės personalui”, – kalbėjo Dalia Valatkevičienė.

Organizatoriai dėkoja rėmėjams, kurie padėjo visas idėjas paversti realybe, prisidėjo finansiškai, patarimais, tiesioginiu dalyvavimu renginiuose:
VšĮ „Raidos kryptys“, UAB „Furnibay“, UAB „Alinga“, R.Kielos IĮ „Širšė“, UAB „MK ekspertų grupė“, UAB „Conas“, Binah Coaching limited, UAB „ELITAZ group“, UAB „Burokėlis ir krapas“, UAB „Festima“, MB „Petronita“, UAB „Rijotrans“, UAB „Damiana“, UAB „ZooPark.lt“ bei fiziniams asmenims.