VVK studentė „Babtų“ gimnazijoje pristatė kolegiją ir savo šalį

2019-04-03

SOCIALINĖ PARTNERYSTĖ. VVK studentai-tarptautininkai aktyviai dalyvauja socialinio projekto „Būkime pažįstami“ veiklose, kurių metu lankosi Lietuvos mokyklose, pristato savo šalių kultūrą bei studijų galimybes Vilniaus verslo kolegijoje. Šįkart VVK studentė Irina Ruban iš Kazachstano, studijuojanti Turizmą ir renginius, kartu su socialinio projekto organizatoriais lankėsi Babtų (Kauno raj.) gimnazijoje. VVK studentė pasakojo apie savo šalies tradicijas, kultūrinius skirtumus, dalinosi studijų patirtimi Vilniaus verslo kolegijoje. Kalbėdama apie VVK, Irina pabrėžė, kad kolegija labiausiai vertinama darbdavių, kad studijos orientuotos į praktinį jų pritaikymą, o bendruomenė – atvira ir motyvuojanti.

Šiuo metu VVK studijuoja užsienio studentai iš 22 šalių, o jų skaičius kasmet auga. Kelis metus iš eilės VVK mini Tarptautinę studentų dieną, kurios metu vyksta seminaras aktualiomis temomis studentams-tarptautininkams, taip pat kultūrinė – pažintinė programa.

Apie projektą „Būkime pažįstami“: remiantis sociologinių tyrimų rezultatais, didelė dalis Lietuvos gyventojų nenorėtų, kad jų kaimynas ar bendradarbis būtų užsienietis. Siekiant didesnio tarpusavio pažinimo ir supratimo, taip pat skatinant dialogą tarp Lietuvos ir trečiųjų šalių piliečių, projekte „Būkim pažįstami“ pristatomos į Lietuvą atvykusių užsieniečių įžvalgos ir patirtys, gyvenimo akimirkos jų gimtosiose šalyse ir Lietuvoje.