Kolegija

Naujienos

2020 Mokslo metų pradžia

2020 mokslo metų pradžios datos

Sveiki, mielieji Vilniaus verslo kolegijos studentai! Su nekantrumu laukiame Jūsų visų sugrįžtančių į VVK auditorijas ir virtualias mokymosi klases, nekantraujame susitikti su Jumis, pirmakursiai! Suprantame, kad šiuos, 2020 – uosius mokslo metus pasitiksime šiek tiek kitaip, laikantis didesnio atstumo ir Vyriausybės keliamų reikalavimų aukštojo mokslo studijoms ir kitoms švietimo veikloms naujais mokslo metais.

Pranešame, kad mokslo metų atidarymo šventės šias metais nebus, sprendimas yra priimtas siekant minimizuoti bet kokias su COVID-19 susijusias rizikas. Tačiau su visomis studijų programų grupėmis bus susitarta ir susitikta atskirai Vilniaus verslo kolegijoje. Susitikimo metu bus pristatomas studijų įvadas, tvarkaraščiai ir kita informacija. Taip pat, maloniai atsakysime į Jūsų klausimus.

2020 mokslo metų pradžios datos:

  1. Nuolatinių dieninių studijų pradžia – 2020 m. rugsėjo 14 d.
  2. Nuolatinių nuotolinių studijų pradžia –  2020 m. rugsėjo 19 d.
  3. Ištęstinių savaitgalinių studijų pradžia –  2020 m. rugsėjo 26 d.
  4. Ištęstinių nuotolinių studijų pradžia –  2020 m. rugsėjo 19 d.

Kokiu būdu bus vykdomas studijų procesas?

Studijų procesui vykdyti bus taikomas mišrus mokymosi būdas (blended – learning) t.y. paskaitos vyks ir auditorijose ir per nuotolį (nuotolinių studijų studentams atitinkama tvarka). Kiekviena grupė bus informuota dėl detalaus mokymosi plano ir tvarkaraščių.

Aukštojo mokslo studijoms keliami reikalavimai ir VVK veiksmai jiems užtikrinti: ČIA

VVK

 

 

 

Kitos naujienos

VILNIAUS VERSLO KOLEGIJOJE ORGANIZUOTO 9-OJO VERTIMO KONKURSO REZULTATAI

Šių metų kovą vyko kasmetinis kolegijos renginys – grožinio anglų kalbos teksto vertimo į anglų arba rusų kalbas konkursas, iš eilės jau devintas.

Daugiau

Vis dar priimamos paraiškos ERASMUS+ praktikai ar studijoms!

Atranka pagal ERASMUS+ programos konkursą studentų PRAKTIKAI 2020-2021 m. m. pavasario semestrui ir STUDIJOMS 2021-2022 m. m. rudens semestrui.

Daugiau

Informacija dėl COVID-19

Vilniaus verslo kolegijos vadovybė kovo 26 d. priėmė sprendimą tęsti studijų programų vykdymą nuotoliniu būdu.

Daugiau