Kolegija

Naujienos

2020 Mokslo metų pradžia

2020 mokslo metų pradžios datos

Sveiki, mielieji Vilniaus verslo kolegijos studentai! Su nekantrumu laukiame Jūsų visų sugrįžtančių į VVK auditorijas ir virtualias mokymosi klases, nekantraujame susitikti su Jumis, pirmakursiai! Suprantame, kad šiuos, 2020 – uosius mokslo metus pasitiksime šiek tiek kitaip, laikantis didesnio atstumo ir Vyriausybės keliamų reikalavimų aukštojo mokslo studijoms ir kitoms švietimo veikloms naujais mokslo metais.

Pranešame, kad mokslo metų atidarymo šventės šias metais nebus, sprendimas yra priimtas siekant minimizuoti bet kokias su COVID-19 susijusias rizikas. Tačiau su visomis studijų programų grupėmis bus susitarta ir susitikta atskirai Vilniaus verslo kolegijoje. Susitikimo metu bus pristatomas studijų įvadas, tvarkaraščiai ir kita informacija. Taip pat, maloniai atsakysime į Jūsų klausimus.

2020 mokslo metų pradžios datos:

  1. Nuolatinių dieninių studijų pradžia – 2020 m. rugsėjo 14 d.
  2. Nuolatinių nuotolinių studijų pradžia –  2020 m. rugsėjo 19 d.
  3. Ištęstinių savaitgalinių studijų pradžia –  2020 m. rugsėjo 26 d.
  4. Ištęstinių nuotolinių studijų pradžia –  2020 m. rugsėjo 19 d.

Kokiu būdu bus vykdomas studijų procesas?

Studijų procesui vykdyti bus taikomas mišrus mokymosi būdas (blended – learning) t.y. paskaitos vyks ir auditorijose ir per nuotolį (nuotolinių studijų studentams atitinkama tvarka). Kiekviena grupė bus informuota dėl detalaus mokymosi plano ir tvarkaraščių.

Aukštojo mokslo studijoms keliami reikalavimai ir VVK veiksmai jiems užtikrinti: ČIA

VVK

 

 

 

Kitos naujienos

Informacija dėl studijų sutarties pasirašymo dalyvavusiems papildomame Lama BPO priėmime

Fizinių sutarčių pasirašymas Vilniaus verslo kolegijoje vyksta rugsėjo 5 ir 7 dienomis, nuo 8 iki 17 val. Rugsėjo 6 d. sekmadienį kolegija nedirbs. Pageidaujantys pasirašyti elektroninę studijų sutartį tai gali padaryti nuo rugsėjo 4 iki 7 d. 24 val.

Daugiau

Sveikiname sulaukus pirmųjų stojimo rezultatų!

Mieli abiturientai! Jeigu įrašėte Vilniaus verslo kolegiją pirmuoju (pirmaisiais) prioritetu ir negavote pakvietimo, būtinai KREIPKITĖS TIESIOGIAI arba dalyvaukite antrame pagrindinio priėmimo etape. Kreipkitės šiais kontaktais 24/7 (+370 616 55422, +370 670 03 291.)

Daugiau

COVID-19 Patvirtinti reikalavimai aukštojo mokslo studijoms naujais mokslo metais

Vilniaus verslo kolegija kaip ir visa Lietuva ruošiasi naujiems mokslo metams. Tiesioginis ir LAMA BPO priėmimas į kolegijos vykdomas programas vyksta ir tęsis rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais.  

Daugiau