Kolegija

Naujienos

#VVKEduBoom2021 savaitė praėjo su įkvėpimu!

„Kolegija nuo šiol esate ir jūs“, – su tokiais žodžiais rugsėjo 1-ąją pirmakursius pasveikino MJJ fondo vadovė Kotryna Stankutė – Jaščemskienė. Palinkėjusi siekti ne popierinio diplomo, o žinių, pažinčių su bendrakursiais ir dėstytojais, ji prisijungė prie kolegijos bendruomenės šventės – pirmos renginių maratono „VVKEduBoom 2021“ dienos.

Susipažinti, pasisemti įkvėpimo ir energingai pradėti mokslo metų pradžią pakvietė VVK direktorė Gitana Neverienė, paskelbusi keturias dienas truksiančio „VVKEduBoom 2021“ renginių programą, kurios tikslas buvo apjungti visus dalyvius.

Pratęsę Vilniaus verslo kolegijos tradiciją – nusifotografavimą masiniam selfiui“, studentai klausėsi linksmos ir įkvepiančios Algirdo Stonio, tarptautinės išmaniųjų ir inovatyvių IT paslaugų kompanijos „Telesoftas“ vadovo paskaitos. Jis papasakojo apie savo verslo istorijos pradžią, kuri prasidėjo būtent nuo programavimo studijų, draugystės su žmonėmis reikšmę versle, kokiomis savybėmis pasižymi geri verslininkai ir pan.

Rugsėjo 2-oji buvo skirta pažinčiai su Vilniaus verslo kolegija, studijų tvarka ir studijų vadovais. Kas, kur ir kaip išsamiai papasakojo katedrų vadovai, o linkėjimais bei patarimais papildė pirmakursius atvykę pasveikinti dėstytojai.

Trečioji diena, penktadienis, prasidėjo išradingumo, draugystės ir darbo komandose. Vedami mūsų kolegijos koučerių, studentai kūrė ir pristatė projektus, su kuo jiems siejasi Vilniaus verslo kolegija. Visa kolegija aidėjo nuo entuziastingų ir garsių plojimų bei šūksnių!

Paskutinę dieną vainikavo nuotaikingos varžybos su baidarėmis plaukime „Vilniaus regata 2021“! IT katedros dėstytojos Violeta Jadzevičienė ir Eglė Stankevičienė jose laimėjo trečią vietą turistinių B-2 baidarių klasėje! Dar kartą sveikiname pirmakursius su studijų pradžia ir linkime taip pat energingai studijuoti per visus mokslo metus!

Kitos naujienos

VVK Verslo vadybos ir marketingo TEAM ACADEMY metodo programos studentų studijų pradžia strateginėje sesijoje!

TEAM ACADEMY studentai entuziastingai formavo komandą, kėlė tikslus, sutarė dėl naujos komandos bendravimo ir bendradarbiavimo  taisyklių.

Daugiau

Skelbiame nuotolinių ir ištęstinių 2021-2022 mokslo metų studijų pradžią!

Mieli studentai, sveikiname Jus tapus Vilniaus verslo kolegijos bendruomenės dalimi ir su nekantrumu skelbiame studijų organizavimo informaciją ištęstinių ir nuotolinių studijų studentams.

Daugiau

Aktuali informacija dėl COVID-19

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus.

Daugiau