Kolegija

Naujienos

VVK svečias: Mindaugas Strėlis

Kaip įtraukti studentus į mokymosi procesą, kad jie būtų aktyvūs dalyviai? Kokia turi būti paskaita, kurioje taip įdomu, jog paskaitos laikas labai greitai prabėga?

Tai gerai žino dėstytojo Andrejaus Račkovskio studentai. Per laisvai pasirenkamo dalyko paskaitas, kuriose jie mokosi apie vertės kūrimą, klientus ir lyderystę, kartą per mėnesį studentai sulaukia svečio, o šiam susitikimui aktyviai ruošiasi.

Praėjusią savaitę į studentų iš anksto pasiruoštus klausimus atsakinėjo „Orion wealth“ vadovas, 15 m. investicinės bankininkystės srityje dirbantis Mindaugas Strėlis. Kodėl šioje srityje toks svarbus pasitikėjimas žmonėmis, kodėl verslas nedrįsta kalbėti apie klaidas, ar žiniasklaidos skaitymas daro įtaką verslininko sprendimams, kuo svarbus pozityvus mąstymas – klausimai ir temos buvo labai aktualios bei skatinančios kritinį mąstymą.

„Susiduriu su daug protingų žmonių, kurie bijo kažką padaryti. Galima turėti idėjų, bet reikia imti ir jas įgyvendinti. Linkiu jums suklysti, nes mokomės iš klaidų, o ne iš sėkmės. Sėkmė – tai tavo daugybės klaidų, kai nepasiduodi ir nesustoji, rezultatas. Taigi sėkmingas žmogus yra patyręs labai daug nesėkmių. Reikia būti drąsiam bet kurioje veiklos srityje. Kuo daugiau klysite dabar, tuo geriau bus ateityje, nes kai esi jaunas, klaidos yra nebrangios“, – per paskaitą Vilniaus verslo kolegijos studentams palinkėjo M. Strėlis.

Ačiū svečiui už įdomų ir nuoširdų pokalbį!

Šios paskaitos įrašą vėliau gali peržiūrėti visi norintys mūsų kolegijos studentai.

Kitos naujienos

Vizitas Sakartvele pagal Erasmus+

Ar žinote, kad Vilniaus verslo kolegija jau ne pirmus metus draugauja su Telavi universitetu Sakartvele? Pagal „Erasmus+“ mainų programą švietimo įstaigoje lapkričio 1-8 d. lankėsi mūsų kolegijos atstovas, dėstytojas, mokymo inovacijų ir verslo vystymo skyriaus vadovas Andrejus Račkovskis.

Daugiau

VVK svečias: Marius Jovaiša

Praėjusią savaitę Vilniaus verslo kolegijos svečiavosi ypatingas žmogus – fotografas, leidėjas, verslininkas, investuotojas Marius Jovaiša.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegijoje didėja ir stiprėja tarptautinė bendruomenė!

Norime pasidžiaugti, kad gausėjančiam tarptautinių studentų būriui nuo šiol padės tarptautinių studentų paramos koordinatoriai. Su rusakalbiais studentais bendraus Bahdan Zhuikou, o anglakalbių studentų integracija užsiims dr. Keisha LaRaine Ingram.

Daugiau