">
Kolegija

Naujienos

Atnaujinta informacija dėl COVID-19 ir D.U.K

Švelnėjant karantino sąlygoms Lietuvoje, gausėja praeivių gatvėse, o transporto srautas vis intensyvėja ir pamažu sugrįžta į prieškarantininę situaciją. Žmonės sveikina Vilniaus m. administracijos sprendimą dovanoti restoranams ir kavinėms  lauko erdves, kasdien vis labiau užpildančias miestą gyvu bendravimu, šurmuliu, kurio taip visi pasiilgome. Pagaliau galime gėrėtis sužaliavusia gamta, žydinčiais medžiais, įkvėpti bangomis užliejantį žydinčių alyvų aromatą ir branginti LAISVĘ!

Vakar, gegužės 27 d. posėdžiavo LR Vyriausybė ir priėmė nutarimą pratęsti karantiną iki birželio 16 d. Dėl švietimo įstaigų darbo organizavimo nutarta, kad aukštojo mokslo studijų, profesinio mokymo ar neformaliojo suaugusiųjų švietimo programos gali būti vykdomos nuotoliniu būdu, jeigu švietimo teikėjų vadovai priima tokį sprendimą.

Vilniaus verslo kolegijos vadovybė gegužės 28 d. priėmė sprendimą organizuoti studijų programų vykdymą, baigiamųjų darbų gynimą katedrose ir kvalifikavimo komisijose kolegijos patalpose bei nuotoliniu būdu. Katedrų vedėjos privalo informuoti studentus apie bakalauro darbų gynimo būdus ir tvarką, atsakingi administracijos darbuotojai privalo užtikrinti valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Bakalauro darbų gynimas baigiamųjų darbų kvalifikavimo komisijoje vyks birželio 19-30 dienomis, diplomų įteikimo šventė vyks liepos mėn. pradžioje, informaciją patikslinsime birželio pirmąją savaitę.

Linkėdama sėkmingo pasirengimo egzaminams ir baigiamųjų darbų pristatymams,

Jolanta Skirgailė

COVID-19 METU STUDENTŲ D.U.K 

1. AR GALIU ATVYKTI Į KOLEGIJĄ?

Taip, galite, tačiau dėl vizito reikia iš anksto susitarti su administracija telefonu +370 5 215 48 84. Atvykus į kolegiją privaloma laikytis visų higienos reikalavimų – dėvėti kaukę ir dezinfekuotis rankas. Kolegijoje yra rankų dezinfekcijai skirtų priemonių

2. AR GALIU LANKYTIS VVK BIBLIOTEKOJE?

Taip, galite. Dėl apsilankymo bibliotekoje reikia iš anksto informuoti bibliotekininkę Ritą tel nr. +370 5 215 48 84 arba el. paštu rita@kolegija.lt. Taip pat, informuoti, ar ateinate tik  pasiimti knygų ar mokytis bibliotekoje. Ateinančiųjų srautas yra kontroliuojamas.

3. AR GALIU NAUDOTIS ELEKTRONINIAIS DUOMENŲ IŠTEKLIAIS?

Taip, visą informaciją apie Vilniaus verslo kolegijoje prenumeruojamos elektronines duomenų bazes rasite čia. Prisijungimus prie bazių galite gauti iš Ritos: rita@kolegija.lt

Kiti naudingi elektroniniai duomenų ištekliai studijuojant nuotoliniu būdu:

eLABa – Lietuvos akademiniai ištekliai

Lietuvos Nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos el.ištekliai:

(Registracija arba skaitytojo pažymėjimo užsakymas)

BŪSIMIEMS ABSOLVENTAMS

1. KOKIU BŪDU VYKS KATEDRINIŲ DARBŲ GYNIMAI?

Katedriniai gynimai vyks kolegijos patalpose arba nuotoliniu būdu. Dėl išsamios informacijos su jumis susisieks jūsų katedros vedėja.

2. KOKIU BŪDU VYKS KVALIFIKACINIAI DARBŲ GYNIMAI?

Dėl kvalifikacinių darbų gynimo tvarkos jus informuos jūsų katedros vedėja.

3. AR ĮVYKS DIPLOMŲ TEIKIMO ŠVENTĖ?

Diplomų teikimo šventė įvyks. Atsižvelgus į Vyriausybės ir Kultūros ministerijos reikalavimus renginiams ir į mūsų pačių saugumą, bus laikomasi visų saugumo priemonių. Daugiau informacijos apie renginį sulauksite greitu metu.

ERASMUS+ STUDIJOS IR PRAKTIKA UŽSIENYJE

1. Ar galima dalyvauti Erasmus+ programoje karantino metu?

Taip, kviečiame jus aplikuoti Erasmus+ studijoms ir praktikai užsienyje iki gegužės 31 dienos 2020-2021 mokslo metams. Aplikacijos formą rasi čia. Visais Tau rūpimais klausimais kreipkis į Erasmus+ koordinatorę Jurgitą el.paštu jurgita.mickeviciute@kolegija.lt

* Nepaisant susiklosčiusios situacijos su COVID-19 Erasmus+ mobilumo programa tęsiasi. Esate kviečiami dalyvauti studijų ir praktikos mobilumuose. Vykdydami LR Vyriausybės sprendimus dėl karantino ir jo keliamų apribojimų (apribojus judėjimą tarp šalių) pasiliekame teisę kooreguoti Jūsų mobilumo eigą ir tvarką. 

Kitos naujienos

TIESIOGINIS PRIĖMIMAS Į VVK JAU VYKSTA!

Tiesioginis stojančiųjų priėmimas į Vilniaus verslo kolegijos valstybės nefinansuojamas (mokamas) vietas vyksta nuo 2020 m. kovo 1 d. iki rugsėjo 30 d.

Daugiau

VVK diplomų teikimo šventė vyks Sapiegų parke 2020 liepos 9 dieną

Nekantravome paskelbti labai džiugią žinią visai VVK bendruomenei. Vilniaus verslo kolegijos diplomų teikimo ceremonija 2020 įvyks fizinėje realybėje!

Daugiau

Darbo rinkoje VVK alumnai yra puikiai vertinami!

Jau pasirodė kasmetinis Lietuvos švietimo įstaigų reitingavimo žurnalas „Reitingai“ 2020. Esame pakilios nuotaikos, nes VVK pagal alumnų kuriamą pridėtinę vertę […]

Daugiau