Kolegija

Naujienos

Dalinamės įkvepiančiomis VVK studentų istorijomis!

Susipažinkite – tai mūsų studentai! Rubrika apie Vilniaus verslo kolegijos studentus.

Donatas Jašmontas – ne vienos bendrovės įkūrėjas ir, kaip pats sako, studentas, kuris puikiai žino, ko nori. Prieš maždaug 10 m. įsteigęs pirmąją įmonę, mokęsis ne vienoje mokymosi įstaigoje, bet dėl per daug aktyvios veiklos negalėjęs baigti studijų, Vilniaus verslo kolegijoje jis atsidūrė tikslingai.

“Visada žinojau, kad vieną dieną sugrįšiu prie mokslų. Man buvo labai svarbi galimybė suderinti juos su darbu, todėl pasirinkau ištęstines studijas. Darbo dienas skiriu darbui, o savaitgalius – mokslui. Esu labai patenkintas šiuo pasirinkimu”, – paaiškina D. Jašmontas.

Mūsų kolegijoje Donatas studijuoja Verslo vadybą ir marketingą , o tai jam, kaip labai veikliam ir versliam žmogui, yra galimybė įgytas žinias iškart pritaikyti praktikoje.

“Anksčiau verslą pradėjau turėdamas bendro pobūdžio žinias. Rėmiausi savo darbo praktika ir nuovoka. Man labai padėjo kolegos ir partneriai, kurie įnešdavo savo patirties. Mums visai gerai sekėsi. Dabar esu kitame etape, nes kolegijoje gautas žinias panaudoju šiandienos verslo vystymosi etapuose. Prilyginčiau tai dėlionei, kuomet kaskart atrandu trūkstamų detalių, kurios atveria bendrą paveikslą ”, – savo verslo kelią prisimena D. Jašmontas, kuris, studijuodamas Vilniaus verslo kolegijoje, įkūrė dar dvi įmones.

Pasak studento, studijos jam praplėtė akiratį ne tik žinių, bet ir bendramokslių, dėstytojų tarpe. Dėstytojai jam atrodo įdomūs, šiuolaikiški, lengvai bendraujantys, todėl jų dėstomi dalykai labiau sudomina. Grupės draugai primena senus gerus bičiulius , o su daugeliu iš jų ryšys tęsis ir pasibaigus studijoms: “Nesu iš tų, kurie greitai susidraugauja su nepažįstamais, tačiau mūsų grupėje viskas kitaip. Visi nuostabūs, organizuoti, draugiški ir paslaugūs”.

Donatai, labai džiaugiamės, kad mokotės mūsų kolegijoje!

Linkime sėkmingo verslo ir patenkintų klientų.

Kitos naujienos

Priėmimas per LAMA PBO jau prasidėjo!

Pateik paraišką LAMA BPO tinklalapyje ir uždėk pirmąją varnelę prie šio mėnesio darbų sąrašo!

Daugiau

Darbo rinkoje Vilniaus verslo kolegijos alumnai yra vertinami puikiai!

Džiaugiamės puikiu įvertinimu! Jau keletą metų iš eilės Vilniaus verslo kolegija patenka tarp lyderių pagal alumnių kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių vertinimą.

Daugiau

MJJ fondas investavo į Vilniaus verslo kolegiją

Marius Jakulis Jason, žinomas verslininkas, investuotojas ir filantropas sako, kad investicija į Vilniaus verslo kolegiją gerai apgalvota. Ši aukštoji mokykla pasirinkta dėl jos ilgametės patirties, aukšto studentų įsidarbinimo ir darbdavių vertinimo indekso bei verslumą ugdančių studijų programų.

Daugiau