Kolegija

Naujienos

Dalinamės įkvepiančiomis VVK studentų istorijomis!

Susipažinkite – tai mūsų studentai! Rubrika apie Vilniaus verslo kolegijos studentus.

Donatas Jašmontas – ne vienos bendrovės įkūrėjas ir, kaip pats sako, studentas, kuris puikiai žino, ko nori. Prieš maždaug 10 m. įsteigęs pirmąją įmonę, mokęsis ne vienoje mokymosi įstaigoje, bet dėl per daug aktyvios veiklos negalėjęs baigti studijų, Vilniaus verslo kolegijoje jis atsidūrė tikslingai.

“Visada žinojau, kad vieną dieną sugrįšiu prie mokslų. Man buvo labai svarbi galimybė suderinti juos su darbu, todėl pasirinkau ištęstines studijas. Darbo dienas skiriu darbui, o savaitgalius – mokslui. Esu labai patenkintas šiuo pasirinkimu”, – paaiškina D. Jašmontas.

Mūsų kolegijoje Donatas studijuoja Verslo vadybą ir marketingą , o tai jam, kaip labai veikliam ir versliam žmogui, yra galimybė įgytas žinias iškart pritaikyti praktikoje.

“Anksčiau verslą pradėjau turėdamas bendro pobūdžio žinias. Rėmiausi savo darbo praktika ir nuovoka. Man labai padėjo kolegos ir partneriai, kurie įnešdavo savo patirties. Mums visai gerai sekėsi. Dabar esu kitame etape, nes kolegijoje gautas žinias panaudoju šiandienos verslo vystymosi etapuose. Prilyginčiau tai dėlionei, kuomet kaskart atrandu trūkstamų detalių, kurios atveria bendrą paveikslą ”, – savo verslo kelią prisimena D. Jašmontas, kuris, studijuodamas Vilniaus verslo kolegijoje, įkūrė dar dvi įmones.

Pasak studento, studijos jam praplėtė akiratį ne tik žinių, bet ir bendramokslių, dėstytojų tarpe. Dėstytojai jam atrodo įdomūs, šiuolaikiški, lengvai bendraujantys, todėl jų dėstomi dalykai labiau sudomina. Grupės draugai primena senus gerus bičiulius , o su daugeliu iš jų ryšys tęsis ir pasibaigus studijoms: “Nesu iš tų, kurie greitai susidraugauja su nepažįstamais, tačiau mūsų grupėje viskas kitaip. Visi nuostabūs, organizuoti, draugiški ir paslaugūs”.

Donatai, labai džiaugiamės, kad mokotės mūsų kolegijoje!

Linkime sėkmingo verslo ir patenkintų klientų.

Kitos naujienos

VILNIAUS VERSLO KOLEGIJOJE ORGANIZUOTO 9-OJO VERTIMO KONKURSO REZULTATAI

Šių metų kovą vyko kasmetinis kolegijos renginys – grožinio anglų kalbos teksto vertimo į anglų arba rusų kalbas konkursas, iš eilės jau devintas.

Daugiau

Vis dar priimamos paraiškos ERASMUS+ praktikai ar studijoms!

Atranka pagal ERASMUS+ programos konkursą studentų PRAKTIKAI 2020-2021 m. m. pavasario semestrui ir STUDIJOMS 2021-2022 m. m. rudens semestrui.

Daugiau

Informacija dėl COVID-19

Vilniaus verslo kolegijos vadovybė kovo 26 d. priėmė sprendimą tęsti studijų programų vykdymą nuotoliniu būdu.

Daugiau