Kolegija

Naujienos

Darbo rinkoje Vilniaus verslo kolegijos alumnai yra vertinami puikiai!

Džiaugiamės puikiu įvertinimu! Jau keletą metų iš eilės Vilniaus verslo kolegija patenka tarp lyderių pagal alumnių kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių vertinimą. Pagal šį kriterijų surinkome net 33,81 taškų iš 35 galimų.

Pagal surinktus taškus VVK pirmauja ne tik tarp nevalstybinių, bet ir tarp valstybinių kolegijų!

„Didžiuojuosi, kad tampame lyderiais pagal alumnų kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių vertinimus. Tai dar kartą patvirtina, jog mūsų kolegijos studijos yra labai arti darbo rinkos poreikių, o absolventai įsidarbina itin sėkmingai“, – džiaugėsi kolegijos direktorė Gitana Neverienė.

Todėl jei jums kyla klausimas, kodėl norite studijuoti kolegijoje, jei artimieji ar aplinkiniai abejoja, galvojate ar baigę studijas susirasite darbą, šis įvertinimas kalba pats už save. Ir ne tik „ant popieriaus“. VVK studentus darbdaviai iš tiesų vertina ir daug jų susiranda mėgstamą darbą pagal savo studijų kryptį dar studijuodami, nes mūsų studijos paremtos praktika ir projektiniu mokymu. Paprastai tariant, teorinė medžiaga pritaikoma praktiškai.

Tad kviečiame studijuoti pas mus! Priėmimas JAU VYKSTA!

PRIĖMIMAS 2021

Kitos naujienos

VVK Verslo vadybos ir marketingo TEAM ACADEMY metodo programos studentų studijų pradžia strateginėje sesijoje!

TEAM ACADEMY studentai entuziastingai formavo komandą, kėlė tikslus, sutarė dėl naujos komandos bendravimo ir bendradarbiavimo  taisyklių.

Daugiau

Skelbiame nuotolinių ir ištęstinių 2021-2022 mokslo metų studijų pradžią!

Mieli studentai, sveikiname Jus tapus Vilniaus verslo kolegijos bendruomenės dalimi ir su nekantrumu skelbiame studijų organizavimo informaciją ištęstinių ir nuotolinių studijų studentams.

Daugiau

Aktuali informacija dėl COVID-19

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus.

Daugiau