Kolegija

Naujienos

Darbo rinkoje Vilniaus verslo kolegijos alumnai yra vertinami puikiai!

Džiaugiamės puikiu įvertinimu! Jau keletą metų iš eilės Vilniaus verslo kolegija patenka tarp lyderių pagal alumnių kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių vertinimą. Pagal šį kriterijų surinkome net 33,81 taškų iš 35 galimų.

Pagal surinktus taškus VVK pirmauja ne tik tarp nevalstybinių, bet ir tarp valstybinių kolegijų!

„Didžiuojuosi, kad tampame lyderiais pagal alumnų kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių vertinimus. Tai dar kartą patvirtina, jog mūsų kolegijos studijos yra labai arti darbo rinkos poreikių, o absolventai įsidarbina itin sėkmingai“, – džiaugėsi kolegijos direktorė Gitana Neverienė.

Todėl jei jums kyla klausimas, kodėl norite studijuoti kolegijoje, jei artimieji ar aplinkiniai abejoja, galvojate ar baigę studijas susirasite darbą, šis įvertinimas kalba pats už save. Ir ne tik „ant popieriaus“. VVK studentus darbdaviai iš tiesų vertina ir daug jų susiranda mėgstamą darbą pagal savo studijų kryptį dar studijuodami, nes mūsų studijos paremtos praktika ir projektiniu mokymu. Paprastai tariant, teorinė medžiaga pritaikoma praktiškai.

Tad kviečiame studijuoti pas mus! Priėmimas JAU VYKSTA!

PRIĖMIMAS 2021

Kitos naujienos

Priėmimas per LAMA PBO jau prasidėjo!

Pateik paraišką LAMA BPO tinklalapyje ir uždėk pirmąją varnelę prie šio mėnesio darbų sąrašo!

Daugiau

MJJ fondas investavo į Vilniaus verslo kolegiją

Marius Jakulis Jason, žinomas verslininkas, investuotojas ir filantropas sako, kad investicija į Vilniaus verslo kolegiją gerai apgalvota. Ši aukštoji mokykla pasirinkta dėl jos ilgametės patirties, aukšto studentų įsidarbinimo ir darbdavių vertinimo indekso bei verslumą ugdančių studijų programų.

Daugiau

Kviečiame į nuotolines studijas!

Nuotolinės studijos Vilniaus verslo kolegijoje – tiems, kas nori pasiekti savo gyvenimo tikslus be pertraukų! Jei intensyviai dirbate, jei gyvenate ne Vilniuje, o bet kuriame kitame Lietuvos ar užsienio mieste, jums nereikia atidėti mokslų ateičiai.

Daugiau