Kolegija

Naujienos

Darbo rinkoje VVK alumnai yra puikiai vertinami!

Jau pasirodė kasmetinis Lietuvos švietimo įstaigų reitingavimo žurnalas „Reitingai“ 2020. Esame pakilios nuotaikos, nes VVK pagal alumnų kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių vertinimą yra 1-oje vietoje visų Lietuvos kolegijų tarpe. Kitaip tariant – darbo rinkoje VVK alumnai yra puikiai vertinami!

„Iš tiesų šis kriterijus turėtų būti ypač svarbus stojantiesiems į kolegijas. Jie turėtų atidžiai išsinagrinėti darbdavių požiūrį į konkrečias kolegijas, jų absolventus ir į jų sėkmę darbo rinkoje baigus studijas.“ – teigia straipsnio autorės Jonė Kučinskaitė ir Rasa Kairienė (127 psl.).

Apie kitus kriterijus kviečiame skaityti leidinyje ,,Reitingai“ 2020

Kitos naujienos

Studentų emocinė sveikata pandemijos laikotarpiu: uždaviniai ir sprendimai

VVK studentams yra suteikiama emocinė parama atviroje diskusijų erdvėje A.K.I.S (ateinu, kalbuosi, išgirstu, sprendžiu) kurią kuruoja VVK dėstytojas doc. dr. Tomas Butvilas. Studentai turi galimybę susitikti ir išsakyti savo sunkumus, kas padeda rasti problemų sprendimus, ypatingai šiuo neįprastu, COVID-19 laikotarpiu.

Daugiau

TIESIOGINIS PRIĖMIMAS Į VVK JAU VYKSTA!

Tiesioginis stojančiųjų priėmimas į Vilniaus verslo kolegijos valstybės nefinansuojamas (mokamas) vietas vyksta nuo 2020 m. kovo 1 d. iki rugsėjo 30 d.

Daugiau

Lietuvos darbdavių konfederacijos viceprezidentas apie VVK

Šiai naujienai ilgų tekstų nekurpsime, kviečiame pažiūrėti ir paklausyti ką apie VVK bendruomenę sako Vilniaus verslo kolegijos akademinės tarybos pirmininkas, […]

Daugiau