Kolegija

Naujienos

Informacija dėl COVID-19 ir D.U.K

Mielieji, Kolegijai trūksta Jūsų…

Vyriausybė savo 2020 m. gegužės 13 d. nutarimu Nr. 475 patvirtino, kad karantino sąlygos švelninamos, bus leidžiama vykdyti profesinį mokymą bei aukštojo mokslo studijas, kurių neįmanoma organizuoti nuotoliniu būdu. Pakeitimo 3.3.1.5. punktas skelbia „vykdyti aukštojo mokslo studijas, kurių neįmanoma vykdyti nuotoliniu būdu, ir profesinį mokymą, kai jo neįmanoma vykdyti nuotoliniu būdu arba kai jis vykdomas individualių užsiėmimų principu“.

Informuojame, kad šio pavasario semestro paskaitos Kolegijoje vyks nuotoliniu būdu iki jų pabaigimo, taip kaip vyksta dabar, egzaminai bus organizuojami taip pat nuotoliniu būdu. Galimos individualios konsultacijos, iš anksto suderinus konsultacijos laiką su atsakingu administracijos darbuotoju ir konsultuojančiu dėstytoju. Jeigu Vyriausybė nuspręs karantiną atšaukti po gegužės 31 d., tarsimės kaip planuoti ir organizuoti darbus, susitikimus kolegijos patalpose birželio mėnesį tiems, kuriems to labiausiai reikia. 3-4-to kursų studentai, rengiantys baigiamuosius bakalauro darbus, bus informuojami papildomai dėl baigiamųjų darbų gynimo tvarkos iki 2020 m. birželio 5 d.

Primename, kad visais studijų klausimais jus konsultuoja studijų koordinatorės, katedrų vedėjos, kolegijos VMA prižiūrintys specialistai. Nepamirškite, kad atvirų pokalbių erdvė A.K.I.S. – tai taip pat Jūsų erdvė, galinti padėti išsklaidyti susikaupusį nerimą, baimes ir dažnai apninkančias dvejones. Tam skirta ne tik atviroji pokalbių erdvė, bet ir kolegijos Blog‘e pasirodysiantis naujas Birutės Bersėnienės straipsnis Pasaulis pro langą.

Visų Jūsų pasiilgome, jaučiame ir žinome, kad technologijos, kad ir kokios pažangios ar patrauklios jos būtų, niekada neatstos gyvo bendravimo ir ypatingo VVK bendrabūvio šurmulio. Greitai vėl su Jumis susisieksime.

Būkite sveiki,

Direktorė Jolanta Skirgailė

P.S. Primename, kad nosį ir burną dengiančias priemones reikės dėvėti turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose, renginiuose, ekskursijose, viešojo transporto įlaipinimo vietose. Taip pat ir viešose uždarose erdvėse, išskyrus valgant ir geriant viešojo maitinimo įstaigose bei sportuojant. Visais kitais atvejais neprivaloma, tačiau ir toliau rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones. Pasisaugokime, kartu saugosime ir kitus.

COVID-19 METU STUDENTŲ D.U.K 

1. AR GALIU ATVYKTI Į KOLEGIJĄ?

Taip, galite, tačiau dėl vizito reikia iš anksto susitarti su administracija telefonu +370 5 215 48 84. Atvykus į kolegiją privaloma laikytis visų higienos reikalavimų – dėvėti kaukę ir dezinfekuotis rankas. Kolegijoje yra rankų dezinfekcijai skirtų priemonių

2. AR GALIU LANKYTIS VVK BIBLIOTEKOJE?

Taip, galite. Dėl apsilankymo bibliotekoje reikia iš anksto informuoti bibliotekininkę Ritą tel nr. +370 5 215 48 84 arba el. paštu rita@kolegija.lt. Taip pat, informuoti, ar ateinate tik  pasiimti knygų ar mokytis bibliotekoje. Ateinančiųjų srautas yra kontroliuojamas.

3. AR GALIU NAUDOTIS ELEKTRONINIAIS DUOMENŲ IŠTEKLIAIS?

Taip, visą informaciją apie Vilniaus verslo kolegijoje prenumeruojamos elektronines duomenų bazes rasite čia. Prisijungimus prie bazių galite gauti iš Ritos: rita@kolegija.lt

Kiti naudingi elektroniniai duomenų ištekliai studijuojant nuotoliniu būdu:

eLABa – Lietuvos akademiniai ištekliai

Lietuvos Nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos el.ištekliai:

(Registracija arba skaitytojo pažymėjimo užsakymas)

BŪSIMIEMS ABSOLVENTAMS

1. KOKIU BŪDU VYKS KATEDRINIŲ DARBŲ GYNIMAI?

Katedriniai gynimai vyks kolegijos patalpose arba nuotoliniu būdu. Dėl išsamios informacijos su jumis susisieks jūsų katedros vedėja.

2. KOKIU BŪDU VYKS KVALIFIKACINIAI DARBŲ GYNIMAI?

Dėl kvalifikacinių darbų gynimo tvarkos jus informuos jūsų katedros vedėja.

3. AR ĮVYKS DIPLOMŲ TEIKIMO ŠVENTĖ?

Diplomų teikimo šventė įvyks. Atsižvelgus į Vyriausybės ir Kultūros ministerijos reikalavimus renginiams ir į mūsų pačių saugumą, bus laikomasi visų saugumo priemonių. Daugiau informacijos apie renginį sulauksite greitu metu.

ERASMUS+ STUDIJOS IR PRAKTIKA UŽSIENYJE

1. Ar galima dalyvauti Erasmus+ programoje karantino metu?

Taip, kviečiame jus aplikuoti Erasmus+ studijoms ir praktikai užsienyje iki gegužės 31 dienos 2020-2021 mokslo metams. Aplikacijos formą rasi čia. Visais Tau rūpimais klausimais kreipkis į Erasmus+ koordinatorę Jurgitą el.paštu jurgita.mickeviciute@kolegija.lt

* Nepaisant susiklosčiusios situacijos su COVID-19 Erasmus+ mobilumo programa tęsiasi. Esate kviečiami dalyvauti studijų ir praktikos mobilumuose. Vykdydami LR Vyriausybės sprendimus dėl karantino ir jo keliamų apribojimų (apribojus judėjimą tarp šalių) pasiliekame teisę kooreguoti Jūsų mobilumo eigą ir tvarką. 

Kitos naujienos

VVK diplomų teikimo šventė 2020 įvyko!

Liepos 9 d. Vilniaus verslo kolegijos absolventams įteikėme diplomus. Šventė vyko Sapiegų parke. Kiek daug džiaugsmo, šypsenų ir apsikabinimų! Šventės […]

Daugiau

TIESIOGINIS PRIĖMIMAS Į VVK JAU VYKSTA!

Tiesioginis stojančiųjų priėmimas į Vilniaus verslo kolegijos valstybės nefinansuojamas (mokamas) vietas vyksta nuo 2020 m. kovo 1 d. iki rugsėjo 30 d.

Daugiau

VVK diplomų teikimo šventė vyks Sapiegų parke 2020 liepos 9 dieną

Nekantravome paskelbti labai džiugią žinią visai VVK bendruomenei. Vilniaus verslo kolegijos diplomų teikimo ceremonija 2020 įvyks fizinėje realybėje!

Daugiau