Kolegija

Naujienos

Informacija dėl COVID-19

Besitęsiant pandemijai ir išliekant aukštiems sergamumo COVID-19 liga rodikliams Lietuvoje, remiantis LR Vyriausybės nutarimu, kuriame skelbiamas karantinas nuo 2020-11-07 iki 2021-02-28 d. Vilniaus verslo kolegijoje ir toliau tęsis nuotolinis mokymasis iki atskiro pranešimo.

Informuojame, kad patekimas į kolegijos patalpas šiuo metu yra apribotas.

Akademinė pagalba yra teikiama telefonu, el.paštu bei vietoje užtikrinant LR operacijų vadovo A.Dulkio nustatytus saugumo reikalavimus.

Esant mokymo medžiagos poreikiui ar kylant klausimams, kreiptis į studijų koordinatores arba bendraisiais kolegijos kontaktais el.paštu: info@kolegija.lt bei telefonais +370 616 55 422 / +370 5 215 48 84

PRIMENAME: VVK dėstytojų vedamos paskaitos ir joms parengta medžiaga yra intelektinė nuosavybė, todėl studentai šią informaciją gali naudoti tik mokymosi tikslais. Kitoks medžiagos panaudojimas, ar platinimas be atskiro leidimo yra draudžiamas. Šiuo laikotarpiu Jūsų labai prašome laikytis abipusės pagarbos ir aktyvaus įsitraukimo į mokymosi procesą.

Saugokite save ir likite sveiki,

VVK administracija.

COVID-19 METU STUDENTŲ D.U.K 

1. AR GALIU ATVYKTI Į KOLEGIJĄ?

Dėl vizito reikia iš anksto susitarti su administracija telefonu +370 5 215 48 84. Atvykus į kolegiją būtina registracija skanuojant QR kodą bei privaloma laikytis visų higienos reikalavimų – dėvėti kaukę ir dezinfekuotis rankas.

2. AR GALIU NAUDOTIS ELEKTRONINIAIS DUOMENŲ IŠTEKLIAIS?

Taip, visą informaciją apie Vilniaus verslo kolegijoje prenumeruojamos elektronines duomenų bazes rasite čia. Prisijungimus prie bazių galite gauti iš Ritos: rita@kolegija.lt

Kiti naudingi elektroniniai duomenų ištekliai studijuojant nuotoliniu būdu:

eLABa – Lietuvos akademiniai ištekliai

Lietuvos Nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos el.ištekliai:

(Registracija arba skaitytojo pažymėjimo užsakymas)

3. KUR GALIU RASTI INFORMACIJĄ APIE ŠĮ VIRUSĄ IR REKOMANDACIJAS?

Pagrindinė informacija apie COVID-19 skelbiama https://koronastop.lrv.lt

Pastoviai atnaujinamą informaciją rasite:  Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijaNacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Taip pat, veikia ir korona karštoji linija – 1808. Skambučiai priimami visą parą iš visų telekomunikacijos tinklų.

Kitos naujienos

Valstybės remiamos paskolos studijoms

Valstybinis studijų fondas informuoja, kad vasario 8 d. prasideda paraiškų priėmimas valstybės remiamoms paskoloms pavasario semestrui gauti.

Daugiau

Skelbiame ERASMUS+ konkursą!

Vilniaus verslo kolegija skelbia ERASMUS+ programos konkursą studentų 2021-2022 m.m. STUDIJOMS rudens semestrui ir PRAKTIKAI 2020-2021 m. m. pavasario semestrui.

Daugiau

Nuotolinė studijų paroda 2020

2020-12-18 d. 12-17 val. vyks nuotolinė studijų paroda, kurioje Vilniaus verslo kolegija pristatys 2021-2022 mokslo metams skirtas studijų programas!

Daugiau