Kolegija

Naujienos

Informacija dėl COVID-19

Besitęsiant pandemijai ir išliekant aukštiems sergamumo COVID-19 liga rodikliams Lietuvoje, remiantis LR Vyriausybės nutarimu, kuriame skelbiamas karantinas nuo 2020-11-07 iki 2021-05-31 d. Vilniaus verslo kolegijoje ir toliau tęsis nuotolinis mokymasis iki atskiro pranešimo.

Informuojame, kad patekimas į kolegijos patalpas šiuo metu yra apribotas.

Akademinė pagalba yra teikiama telefonu, el.paštu bei vietoje užtikrinant LR operacijų vadovo A.Dulkio nustatytus saugumo reikalavimus.

Esant mokymo medžiagos poreikiui ar kylant klausimams, kreiptis į studijų koordinatores arba bendraisiais kolegijos kontaktais el.paštu: info@kolegija.lt bei telefonais +370 616 55 422 / +370 5 215 48 84

PRIMENAME: VVK dėstytojų vedamos paskaitos ir joms parengta medžiaga yra intelektinė nuosavybė, todėl studentai šią informaciją gali naudoti tik mokymosi tikslais. Kitoks medžiagos panaudojimas, ar platinimas be atskiro leidimo yra draudžiamas. Šiuo laikotarpiu Jūsų labai prašome laikytis abipusės pagarbos ir aktyvaus įsitraukimo į mokymosi procesą.

Saugokite save ir likite sveiki,

VVK administracija.

COVID-19 METU STUDENTŲ D.U.K 

1. AR GALIU ATVYKTI Į KOLEGIJĄ?

Dėl vizito reikia iš anksto susitarti su administracija telefonu +370 5 215 48 84. Atvykus į kolegiją būtina registracija skanuojant QR kodą bei privaloma laikytis visų higienos reikalavimų – dėvėti kaukę ir dezinfekuotis rankas.

2. AR GALIU NAUDOTIS ELEKTRONINIAIS DUOMENŲ IŠTEKLIAIS?

Taip, visą informaciją apie Vilniaus verslo kolegijoje prenumeruojamos elektronines duomenų bazes rasite čia. Prisijungimus prie bazių galite gauti iš Ritos: rita@kolegija.lt

Kiti naudingi elektroniniai duomenų ištekliai studijuojant nuotoliniu būdu:

eLABa – Lietuvos akademiniai ištekliai

Lietuvos Nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos el.ištekliai:

(Registracija arba skaitytojo pažymėjimo užsakymas)

3. KUR GALIU RASTI INFORMACIJĄ APIE ŠĮ VIRUSĄ IR REKOMANDACIJAS?

Pagrindinė informacija apie COVID-19 skelbiama https://koronastop.lrv.lt

Pastoviai atnaujinamą informaciją rasite:  Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijaNacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Taip pat, veikia ir korona karštoji linija – 1808. Skambučiai priimami visą parą iš visų telekomunikacijos tinklų.

Kitos naujienos

TIESIOGINIS PRIĖMIMAS Į VVK JAU VYKSTA!

Tiesioginis stojančiųjų priėmimas į Vilniaus verslo kolegijos valstybės nefinansuojamas (mokamas) vietas vyksta nuo 2021 m. balandžio 15 d. iki rugsėjo 30 d.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegijos bendruomenė sveikina su Šv.Velykomis!

Mes jums paruošėme nuotaikingą sveikinimo įrašą! Spausk daugiau ir pamatyk!

Daugiau

VILNIAUS VERSLO KOLEGIJOJE ORGANIZUOTO 9-OJO VERTIMO KONKURSO REZULTATAI

Šių metų kovą vyko kasmetinis kolegijos renginys – grožinio anglų kalbos teksto vertimo į anglų arba rusų kalbas konkursas, iš eilės jau devintas.

Daugiau