Kolegija

Naujienos

Informacija dėl studijų sutarties pasirašymo dalyvavusiems papildomame Lama BPO priėmime

Sveikiname visus gavusius kvietimą pasirašyti studijų sutartį ir informuojame, kad fizinių sutarčių pasirašymas Vilniaus verslo kolegijoje vyksta rugsėjo 5 ir 7 dienomis, nuo 8 iki 17 val. Rugsėjo 6 d. sekmadienį kolegija nedirbs.

Pageidaujantys pasirašyti elektroninę studijų sutartį tai gali padaryti nuo rugsėjo 4 iki 7 d. 24 val. per Lama BPO sistemą (naudojantis elektronine bankininkyste). Jei prieigos prie el. bankininkystės neturite, bet studijų sutartį norite pasirašyti per nuotolį, prašome su mumis susisiekti žemiau nurodytais kontaktais.

Taip pat primename, kad vis dar vykdome Tiesioginį priėmimą. Prašymą bei dokumentus galite pateikti tiesiogiai kolegijai iki rugsėjo 30 d., daugiau informacijos apie Tiesioginį priėmimą rasite Priėmimas 2020.

Kilus bet kokiems klausimams nedvejodami kreipkitės:

+370 616 55422
+370 670 03 291
info@kolegija.lt

VVK

Kitos naujienos

2020 Mokslo metų pradžia

Sveiki, mielieji Vilniaus verslo kolegijos studentai! Su nekantrumu laukiame Jūsų visų sugrįžtančių į VVK auditorijas ir virtualias mokymosi klases, nekantraujame susitikti su Jumis, pirmakursiai!

Daugiau

Sveikiname sulaukus pirmųjų stojimo rezultatų!

Mieli abiturientai! Jeigu įrašėte Vilniaus verslo kolegiją pirmuoju (pirmaisiais) prioritetu ir negavote pakvietimo, būtinai KREIPKITĖS TIESIOGIAI arba dalyvaukite antrame pagrindinio priėmimo etape. Kreipkitės šiais kontaktais 24/7 (+370 616 55422, +370 670 03 291.)

Daugiau

COVID-19 Patvirtinti reikalavimai aukštojo mokslo studijoms naujais mokslo metais

Vilniaus verslo kolegija kaip ir visa Lietuva ruošiasi naujiems mokslo metams. Tiesioginis ir LAMA BPO priėmimas į kolegijos vykdomas programas vyksta ir tęsis rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais.  

Daugiau