">
Kolegija

Naujienos

INTERNATIONAL DAY 2019

Gruodžio 6 dieną VVK įvyko renginys „INTERNATIONAL DAY 2019“ – ‘‘TARPTAUTINĖ STUDENTŲ DIENA‘‘. Renginys buvo skirtas visai VVK bendruomenei ir studentams, kurie atvyko iš kitų šalių mokytis mūsų kolegijoje. Šventės metu dalyviai turėjo progą ne tik susipažinti su įvairių šalių virtuve, bet ir sudalyvauti veiklose kaip: „Lobių medžioklė“, „Bingo“, „Žaidimų kambarys“, „Pokalbių šou su dėstytojais“ ir kitose!

Kiekvienais metais šiuo renginiu siekiame stiprinti VVK bendruomenę bei stiprinti studentų, atvykusių iš skirtingų kultūrų įsitraukimą į VVK gyvenimą.

 

Kitos naujienos

VVK diplomų teikimo šventė vyks Sapiegų parke 2020 liepos 9 dieną

Nekantravome paskelbti labai džiugią žinią visai VVK bendruomenei. Vilniaus verslo kolegijos diplomų teikimo ceremonija 2020 įvyks fizinėje realybėje!

Daugiau

Atnaujinta informacija dėl COVID-19 ir D.U.K

Vilniaus verslo kolegijos vadovybė gegužės 28 d. priėmė sprendimą organizuoti studijų programų vykdymą, baigiamųjų darbų gynimą katedrose ir kvalifikavimo komisijose kolegijos patalpose bei nuotoliniu būdu.

Daugiau

Darbo rinkoje VVK alumnai yra puikiai vertinami!

Jau pasirodė kasmetinis Lietuvos švietimo įstaigų reitingavimo žurnalas „Reitingai“ 2020. Esame pakilios nuotaikos, nes VVK pagal alumnų kuriamą pridėtinę vertę […]

Daugiau