Kolegija

Naujienos

Iron Vytas Vilniaus verslo kolegijoje

Vakarais už langų visais pajėgumais šviečia kalėdiniai LED‘ai, o mūsų, Vilniaus Verslo kolegiją aplanko nuostabūs, įdomūs, unikalūs Žmonės.

Štai ir vieną prieškalėdinį pirmadienį svečiuose apsilankė lietuviškasis reperis, kultūristas, maisto papildų Guru, sportinės aprangos prekinių ženklų valdytojas Iron Vytas (pagal LR pasą – Vytautas Medineckas).

Puikus dviejų valandų susitikimas su trečio kurso studentais. Diskutuota apie verslo modelius, veiklų sinergiją ir monetizavimą, rizikų valdymą. Ir žinoma, ypatingai įdomu buvo klausytis sėkmingų ir nesėkmingų Vytauto idėjų realizavimo.

Iron Vytas pasidalino ne tik praktiškai naudojamais komunikacijos įrankiais, bet ir šiek tiek pravėrė influencerių kainoraštį – meniu.

Išvada: laikas kalbėti ir laikas veikti. Pradėjęs veikti, nesustok, judėk pirmyn. Surink puikią komandą ir siek užsibrėžtų rezultatų.

To linkime ir savo studentams!

Igoris Vasiliauskas

Rinkodaros ir komunikacijos dėstytojas ????

Kitos naujienos

VVK ieško soc.tinklų kūrėjo (-os)!

Patinka žiūrėti IG stories? Ir juos kurti? Tuomet ieškome Tavęs - Vilniaus verslo kolegijos “Instagram” ir „Facebook“ stories kūrėjo (-os)!

Daugiau

Aktuali informacija dėl COVID-19 ATNAUJINTA

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegija drauge su Mariaus Jakulio Jason fondu ir „Lietuvos Junior Achievement“ ugdo jaunosios kartos verslumą!

Vilniaus verslo kolegija drauge su MJJ fondu ir Lietuvos Junior Achievement, sukurtoje verslumo ugdymo programoje X klasė, dalyvauja verslumo ugdymo pamokose.

Daugiau