Kolegija

Naujienos

Išvyka į Anykščius su tarptautiniais studentais

Spalio 3 dieną komunikacijos ir tarptautinių ryšių skyrius Vilniaus verslo kolegijos užsienio studentams organizavo kelionę po Anykščius. Aplankėme gražiausius miesto ir apylinkių lankytinus objektus – Medžių lajų taką, Puntuko akmenį, Anykščių regioninio parko lankytojų centrą, Anykščių meno inkubatorių – menų studiją, Siaurojo geležinkelio istorijos muziejų. O kaip gi be linksmybių? Pasivažinėjome žiemos rogučių trasa, aplankėme „apverstą namą“, „COSMOS Paukščių Taką“…

Kelionė po Anykščius buvo orientacinės savaitės užsienio studentams dalis. Visos savaitės metu studentai intensyviai dalyvavo įvairiose veiklose ir paskaitose. Tikslas pasiektas – studentai susipažino vienas su kitu, kolegijos komanda, dėstytojais. Kas toliau? Kimbame į studijas.

Kitos naujienos

VVK ieško soc.tinklų kūrėjo (-os)!

Patinka žiūrėti IG stories? Ir juos kurti? Tuomet ieškome Tavęs - Vilniaus verslo kolegijos “Instagram” ir „Facebook“ stories kūrėjo (-os)!

Daugiau

Aktuali informacija dėl COVID-19 ATNAUJINTA

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegija drauge su Mariaus Jakulio Jason fondu ir „Lietuvos Junior Achievement“ ugdo jaunosios kartos verslumą!

Vilniaus verslo kolegija drauge su MJJ fondu ir Lietuvos Junior Achievement, sukurtoje verslumo ugdymo programoje X klasė, dalyvauja verslumo ugdymo pamokose.

Daugiau