Kolegija

Naujienos

KAOSPILOT – meistriškumo kursai VVK

Dalinamės džiaugsmu ir patirtimi!

2019-10-23/25 dienomis, Vilniaus verslo kolegijoje vyko 3 dienų meistriškumo kursai pagal KAOSPILOT – alternatyvios lyderystės metodą.

Patyrinėję Artūro Žukausko ® nuotrauką įdėmiau, neilgai trukus suprasite, jog mokymai praėjo tiesiog puikiai! Dalyviai, atvykę iš Lietuvos aukštųjų mokyklų susitelkė mokymosi ir kūrybos procesui, improvizavo, žaidė ir patys ieškojo būdų, kaip mokymosi ir mokymo procesą paversti įdomesniu, patrauklesniu šių dienų žmogui. Įgytą patirtį nešamės į savo aplinką, kuri yra vertinga kuriant ir mokantis kitaip!

Kursai buvo skirti švietimo darbuotojams, dėstytojams ir neformaliojo mokymo profesionalams. Mokymus dalyviams vedė KAOSPILOT trenerė Alexandra Hasdorff (Associated Trainer at Masterclass in Education Design). Mokymų metu dalyviai išbandė patirtinius mokymosi būdus, kurie skatina kūrybiškumą, įsitraukimą, naujoves ir riziką mokymosi erdvėse ir švietime.

VVK didžiuojasi partneryste su alternatyvios lyderystės ir verslo mokykla KAOSPILOT, įsikūrusia Danijoje, nes ji atneša puikių rezultatų ne tik VVK, bet ir kitoms aukštosioms Lietuvos mokykloms.

Kitos naujienos

VVK ieško soc.tinklų kūrėjo (-os)!

Patinka žiūrėti IG stories? Ir juos kurti? Tuomet ieškome Tavęs - Vilniaus verslo kolegijos “Instagram” ir „Facebook“ stories kūrėjo (-os)!

Daugiau

Aktuali informacija dėl COVID-19 ATNAUJINTA

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegija drauge su Mariaus Jakulio Jason fondu ir „Lietuvos Junior Achievement“ ugdo jaunosios kartos verslumą!

Vilniaus verslo kolegija drauge su MJJ fondu ir Lietuvos Junior Achievement, sukurtoje verslumo ugdymo programoje X klasė, dalyvauja verslumo ugdymo pamokose.

Daugiau