Kolegijos atstovės dalyvavo moksliniame seminare Gruzijoje
Kolegija

Naujienos

Kolegijos atstovės dalyvavo moksliniame seminare Gruzijoje

Lietuva ir Sakartvelas

Sakartvelo (Gruzijos) technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centre 2018 m. spalio 11-12 dienomis vyko tarptautinis mokslinis seminaras „Lietuva ir Sakartvelas iš 100 metų retrospektyvos“.

Seminare pranešimus skaitė 3 Vilniaus verslo kolegijos darbuotojai: direktorė Jolanta Skirgailė („Aukštosios mokyklos socialinė atsakomybė. Vilniaus verslo kolegijos atvejis“), dėstytoja Birutė Bersėnienė („Tarpkultūriniai komunikacijos aspektai globalaus verslo aplinkoje“, prof. dr. Vidas Kavaliauskas(„Lietuvių kalbos mokymas Sakartvelo technikos universiteto Lituanistikos centre“).

Projekto partneris

Sakartvelo technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centrui vadovauja Vilniaus verslo kolegijos profesorius daktaras Vidas Kavaliauskas. Mokslinis seminaras organizuotas pagal Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos baltistikos projektą. Vilniaus verslo kolegija yra šio projekto partneris.

Kitos naujienos

Darbo rinkoje VVK alumnai yra puikiai vertinami!

Jau pasirodė kasmetinis Lietuvos švietimo įstaigų reitingavimo žurnalas „Reitingai“ 2020. Esame pakilios nuotaikos, nes VVK pagal alumnų kuriamą pridėtinę vertę […]

Daugiau

Studentų emocinė sveikata pandemijos laikotarpiu: uždaviniai ir sprendimai

VVK studentams yra suteikiama emocinė parama atviroje diskusijų erdvėje A.K.I.S (ateinu, kalbuosi, išgirstu, sprendžiu) kurią kuruoja VVK dėstytojas doc. dr. Tomas Butvilas. Studentai turi galimybę susitikti ir išsakyti savo sunkumus, kas padeda rasti problemų sprendimus, ypatingai šiuo neįprastu, COVID-19 laikotarpiu.

Daugiau

Informacija dėl COVID-19 ir D.U.K

Informuojame, kad šio pavasario semestro paskaitos Kolegijoje vyks nuotoliniu būdu iki jų pabaigimo, taip kaip vyksta dabar, egzaminai bus organizuojami taip pat nuotoliniu būdu.

Daugiau