Kolegijos atstovės dalyvavo moksliniame seminare Gruzijoje
Kolegija

Naujienos

Kolegijos atstovės dalyvavo moksliniame seminare Gruzijoje

Lietuva ir Sakartvelas

Sakartvelo (Gruzijos) technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centre 2018 m. spalio 11-12 dienomis vyko tarptautinis mokslinis seminaras „Lietuva ir Sakartvelas iš 100 metų retrospektyvos“.

Seminare pranešimus skaitė 3 Vilniaus verslo kolegijos darbuotojai: direktorė Jolanta Skirgailė („Aukštosios mokyklos socialinė atsakomybė. Vilniaus verslo kolegijos atvejis“), dėstytoja Birutė Bersėnienė („Tarpkultūriniai komunikacijos aspektai globalaus verslo aplinkoje“, prof. dr. Vidas Kavaliauskas(„Lietuvių kalbos mokymas Sakartvelo technikos universiteto Lituanistikos centre“).

Projekto partneris

Sakartvelo technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centrui vadovauja Vilniaus verslo kolegijos profesorius daktaras Vidas Kavaliauskas. Mokslinis seminaras organizuotas pagal Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos baltistikos projektą. Vilniaus verslo kolegija yra šio projekto partneris.

Kitos naujienos

VVK ieško soc.tinklų kūrėjo (-os)!

Patinka žiūrėti IG stories? Ir juos kurti? Tuomet ieškome Tavęs - Vilniaus verslo kolegijos “Instagram” ir „Facebook“ stories kūrėjo (-os)!

Daugiau

Aktuali informacija dėl COVID-19 ATNAUJINTA

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegija drauge su Mariaus Jakulio Jason fondu ir „Lietuvos Junior Achievement“ ugdo jaunosios kartos verslumą!

Vilniaus verslo kolegija drauge su MJJ fondu ir Lietuvos Junior Achievement, sukurtoje verslumo ugdymo programoje X klasė, dalyvauja verslumo ugdymo pamokose.

Daugiau