">
Kolegija

Naujienos

LITEXPO STUDIJŲ MUGĖ 2020

Vilniaus verslo kolegijos komanda 2020-02-06/07 dienomis dalyvavo studijų mugėje STUDIJOS 2020.

Moksleiviai iš visų Lietuvos miestų ir miestelių sugūžėjo į Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO susipažinti su savo išsvajotomis studijomis, galimybėmis studijuoti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Parodų ir kongresų centras buvo nusėtas aukštųjų ir profesinių mokyklų stendais. Tad pasirinkimo tikrai daug! VVK dėstytojai ir studentai tam sutelkė visas savo jėgas ir patirtį, stengėmės išklausyti ir patarti, kad moksleiviai bent žingsneliu priartėtų prie savo svajonių, išsirinktų kur ir ką studijuoti.

Neabejojame, kad su kai kurias iš moksleivių susitiksime jau kitais mokslo metais Vilniaus verslo kolegijoje!

Kitos naujienos

TIESIOGINIS PRIĖMIMAS Į VVK JAU VYKSTA!

Tiesioginis stojančiųjų priėmimas į Vilniaus verslo kolegijos valstybės nefinansuojamas (mokamas) vietas vyksta nuo 2020 m. kovo 1 d. iki rugsėjo 30 d.

Daugiau

VVK diplomų teikimo šventė vyks Sapiegų parke 2020 liepos 9 dieną

Nekantravome paskelbti labai džiugią žinią visai VVK bendruomenei. Vilniaus verslo kolegijos diplomų teikimo ceremonija 2020 įvyks fizinėje realybėje!

Daugiau

Atnaujinta informacija dėl COVID-19 ir D.U.K

Vilniaus verslo kolegijos vadovybė gegužės 28 d. priėmė sprendimą organizuoti studijų programų vykdymą, baigiamųjų darbų gynimą katedrose ir kvalifikavimo komisijose kolegijos patalpose bei nuotoliniu būdu.

Daugiau