Kolegija

Naujienos

Naujiems absolventams įteikti studijų baigimo diplomai!

Vilniaus verslo kolegijos diplomų įteikimų šventė jau įvyko! Kupina absolventų jaudulio, artimųjų pasididžiavimo, kolegijos bendruomenės džiaugsmo ir simbolizuojanti kiekvieno pasiektą tikslą gauti gyvenimą keičiančių žinių.

Liepos 1 d. Sapiegų parke po vasarišku dangumi įvyko iškilminga Vilniaus verslo kolegijos diplomų įteikimo šventė. Profesinio bakalauro diplomus gavo nuolatinių ir ištęstinių studijų absolventai, studijavę lietuvių, rusų ir anglų k. Su gėlėmis, plojimais ir šūksniais juos pasveikino gausus artimųjų, draugų būrys bei kolegijos bendruomenė.

„Negaliu apsakyti, kaip dabar jaučiuosi! Dar atrodo, kad sapnuoju, kad rytoj skambės žadintuvas, aš prabusiu ir galvosiu: šiandien gynimas, reikia keltis. Jaučiuosi nuostabiai, tik truputį liūdna palikti tokią bendruomenę. Aš visada labai vertinau kolegiją ir pabaigus studijas vertinu dar geriau, nes čia dėstytojai visada palaikė, buvo tas ramstis, kai krentu. Todėl tie, kas neapsisprendė, kur stoti, stokit į Vilniaus verslo kolegiją. Čia šeima“, – laikydama diplomą rankose emocijų neslėpė anglų k. ir tarptautinę komunikaciją baigusi Kornelija Palevičiūtė. Ji diplomą gavo su padėkos raštu už aktyvią veiklą kolegijos studentų atstovybėje, kurios prezidente buvo trejus metus.

Šeima mūsų kolegijos bendruomenę pavadino kita anglų k. ir tarptautinės komunikacijos studentė Marcelė Sirgedienė, kuri šventės metu sakė padėkos kalbą visų studentų vardu. „Ačiū visai kolegijai už bendrystę. Už jausmą, kad kai ateini į paskaitas, ateini ne į įstaigą, o į šeimą, kurioje tave visada pasitinka su šypsena, apkabina lyg tikrą šeimos narį. Labai tikiuosi, kad durys į šią jaukią bendruomenę liks atviros ir atsiras progų susitikti, susisiekti, pasidalinti idėjomis, naujomis patirtimis“ – sakė M. Sirgedienė, daugkartinė kolegijos Užsienio katedros rengiamo grožinio kūrinio vertimo konkurso laimėtoja.

Ką tik studijas baigusius absolventus Vilniaus verslo kolegijos direktorė dr. Gitana Neverienė pakvietė prisijungti prie augančios kolegijos alumnų bendruomenės. „Per visą mokymosi laikotarpį vyko nuolatiniai mūsų mainai. Mes tobulėjome kartu. Taip, šiandien yra paskutinė diena, bet tai yra tik simbolinė paskutinė diena. Tapkite Vilniaus verslo kolegijos alumnų bendruomenės dalimi ir tęskite šią gražią mainų tradiciją“.

Ruslan Rusakevič, kurį studijuoti paskatino žmona ir noras parodyti pavyzdį savo vaikams, logistikos verslo studijas baigė su pagyrimu. Ne vienerių metų patirtį logistikos versle turintis Ruslan sako, kad studijos jam padeda kilti karjeros laiptais. Dar studijuodamas jis dalinosi per paskaitas gautomis žiniomis su savo darbdaviu, o nuo rudens nori keisti darbo poziciją į aukštesnę: „Visi kolegijoje labai padėjo studijuoti, ypač katedros vedėja, dr. Jūratė Butvilė. Po studijų mano planuose – darbo pozicijos keitimas rudenį, nes pagaliau noriu pradėti dirbti biure“.

Koks svarbus yra išsilavinimas, jo siekimas ir ypač nuolatinis mokymasis akcentavo Marius Jakulis Jason, žinomas verslininkas, investuotojas, filantropas, MJJ fondo įkūrėjas, investavęs į Vilniaus verslo kolegiją. Jis pabrėžė mokėjimo bendrauti svarbą versle ir ragino nesustoti mokytis.

„Išsilavinimas – tai jūsų ateities pagrindas. Tai mano profesinio kelio sėkmės receptas. Ir mokymasis nesibaigia gavus diplomą. Visą gyvenimą mokomės iš draugų, šeimos, kolegų darbe, tačiau mokantis švietimo įstaigoje gali atrasti naujų idėjų, žmonių, mes praplečiame akiratį. Tuomet gyvenimas yra daug įdomesnis. Tad kviečiu, raginu tęsti studijas ir nesustoti. Nes gyvenime neužtenka vien gerai išmanyti savo darbą. Mes nedirbame vieni – dirbame kartu su kitais. Labai svarbu mokėti bendrauti, tinkamai papasakoti ir parduoti savo idėjas, kad kitus įkvėptų jūsų veikla. Tad sieksime, jog Vilniaus verslo kolegija stiprėtų, augtų ir kartu įtvirtintų svetingumo kultūrą bei vertybę mūsų studentų tarpe. Taip tapsime geriausi“, – per diplomų įteikimo šventę sakė Marius Jakulis Jason.

Mieli absolventai, nuoširdžiai sveikiname jus baigus studijas! Linkme jums linksmų atostogų, į priekį vedančių darbų, įkvėpimo mokytis ir džiaugsmo gyvenimu! Ačiū, kad savo asmeniniam tobulėjimui pasirinkote mūsų kolegiją!

Nuotraukų galerija:

Kitos naujienos

Priėmimas per LAMA PBO jau prasidėjo!

Pateik paraišką LAMA BPO tinklalapyje ir uždėk pirmąją varnelę prie šio mėnesio darbų sąrašo!

Daugiau

Darbo rinkoje Vilniaus verslo kolegijos alumnai yra vertinami puikiai!

Džiaugiamės puikiu įvertinimu! Jau keletą metų iš eilės Vilniaus verslo kolegija patenka tarp lyderių pagal alumnių kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių vertinimą.

Daugiau

MJJ fondas investavo į Vilniaus verslo kolegiją

Marius Jakulis Jason, žinomas verslininkas, investuotojas ir filantropas sako, kad investicija į Vilniaus verslo kolegiją gerai apgalvota. Ši aukštoji mokykla pasirinkta dėl jos ilgametės patirties, aukšto studentų įsidarbinimo ir darbdavių vertinimo indekso bei verslumą ugdančių studijų programų.

Daugiau