Kolegija

Naujienos

NAUJIENA! Susipažinkite: Nuotolinės studijos!

Nuotolinės studijos – nauja studijų forma Vilniaus verslo kolegijoje. Tiems, kurie toli, kurie taupo savo laiką, kurie siekia savo tikslų. Nuo šiol kompiuterio ekranas – ne tik bendravimui su artimaisiais, informacijos rinkimui, kursų lankymui, bet įdomioms, prasmingoms studijoms, kurios trunka ne vienerius metus.

Nuo Didžiosios Britanijos iki Kipro, nuo Ispanijos iki Suomijos, nuo Airijos iki Islandijos – nuo šio rudens pas mus studijuoja lietuviai iš pačių įvairiausių pasaulio šalių. Atstumas jiems ne kliūtis. Amžius – taip pat, mat nuotolines studijas pasirinko ir 19, ir 37 amžiaus žmonės.

Įkvėpėme studijuoti? Norite sužinoti daugiau? Sekite mūsų įrašus facebook paskyroje, nes apie nuotolinių studijų studentus pasakosime tikrai dažnai.

—-> Daugiau apie nuotolines studijas <—-

Kitos naujienos

Valstybės remiamos paskolos studijoms

Valstybinis studijų fondas informuoja, kad vasario 8 d. prasideda paraiškų priėmimas valstybės remiamoms paskoloms pavasario semestrui gauti.

Daugiau

Informacija dėl COVID-19

Vilniaus verslo kolegijos vadovybė Sausio 27 d. priėmė sprendimą tęsti studijų programų vykdymą nuotoliniu būdu.

Daugiau

Skelbiame ERASMUS+ konkursą!

Vilniaus verslo kolegija skelbia ERASMUS+ programos konkursą studentų 2021-2022 m.m. STUDIJOMS rudens semestrui ir PRAKTIKAI 2020-2021 m. m. pavasario semestrui.

Daugiau