Kolegija

Naujienos

NAUJIENA! Susipažinkite: Nuotolinės studijos!

Nuotolinės studijos – nauja studijų forma Vilniaus verslo kolegijoje. Tiems, kurie toli, kurie taupo savo laiką, kurie siekia savo tikslų. Nuo šiol kompiuterio ekranas – ne tik bendravimui su artimaisiais, informacijos rinkimui, kursų lankymui, bet įdomioms, prasmingoms studijoms, kurios trunka ne vienerius metus.

Nuo Didžiosios Britanijos iki Kipro, nuo Ispanijos iki Suomijos, nuo Airijos iki Islandijos – nuo šio rudens pas mus studijuoja lietuviai iš pačių įvairiausių pasaulio šalių. Atstumas jiems ne kliūtis. Amžius – taip pat, mat nuotolines studijas pasirinko ir 19, ir 37 amžiaus žmonės.

Įkvėpėme studijuoti? Norite sužinoti daugiau? Sekite mūsų įrašus facebook paskyroje, nes apie nuotolinių studijų studentus pasakosime tikrai dažnai.

—-> Daugiau apie nuotolines studijas <—-

Kitos naujienos

Skelbiame Erasmus+ konkursa

Pasaulinė studentų diena 2020

Švęskime pasaulinę studentų dieną! Pasidalinkite savo patirtimi, nuotraukomis ar video turiniu su visais šį antradienį 17:30 val. Junkitės zoom platformoje: […]

Daugiau

Informacija dėl COVID-19

Vilniaus verslo kolegijos vadovybė Lapkričio 5 d. priėmė sprendimą tęsti studijų programų vykdymą nuotoliniu būdu.

Daugiau

Skelbiame ERASMUS+ konkursą!

Vilniaus verslo kolegija skelbia ERASMUS+ programos konkursą studentų STUDIJOMS ir PRAKTIKAI 2020-2021 m. m. pavasario semestrui

Daugiau