Kolegija

Naujienos

NAUJIENA! Susipažinkite: Nuotolinės studijos!

Nuotolinės studijos – nauja studijų forma Vilniaus verslo kolegijoje. Tiems, kurie toli, kurie taupo savo laiką, kurie siekia savo tikslų. Nuo šiol kompiuterio ekranas – ne tik bendravimui su artimaisiais, informacijos rinkimui, kursų lankymui, bet įdomioms, prasmingoms studijoms, kurios trunka ne vienerius metus.

Nuo Didžiosios Britanijos iki Kipro, nuo Ispanijos iki Suomijos, nuo Airijos iki Islandijos – nuo šio rudens pas mus studijuoja lietuviai iš pačių įvairiausių pasaulio šalių. Atstumas jiems ne kliūtis. Amžius – taip pat, mat nuotolines studijas pasirinko ir 19, ir 37 amžiaus žmonės.

Įkvėpėme studijuoti? Norite sužinoti daugiau? Sekite mūsų įrašus facebook paskyroje, nes apie nuotolinių studijų studentus pasakosime tikrai dažnai.

—-> Daugiau apie nuotolines studijas <—-

Kitos naujienos

Vizitas Sakartvele pagal Erasmus+

Ar žinote, kad Vilniaus verslo kolegija jau ne pirmus metus draugauja su Telavi universitetu Sakartvele? Pagal „Erasmus+“ mainų programą švietimo įstaigoje lapkričio 1-8 d. lankėsi mūsų kolegijos atstovas, dėstytojas, mokymo inovacijų ir verslo vystymo skyriaus vadovas Andrejus Račkovskis.

Daugiau

VVK svečias: Marius Jovaiša

Praėjusią savaitę Vilniaus verslo kolegijos svečiavosi ypatingas žmogus – fotografas, leidėjas, verslininkas, investuotojas Marius Jovaiša.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegijoje didėja ir stiprėja tarptautinė bendruomenė!

Norime pasidžiaugti, kad gausėjančiam tarptautinių studentų būriui nuo šiol padės tarptautinių studentų paramos koordinatoriai. Su rusakalbiais studentais bendraus Bahdan Zhuikou, o anglakalbių studentų integracija užsiims dr. Keisha LaRaine Ingram.

Daugiau