Kolegija

Naujienos

Rugpjūčio 13 d. prasideda antrasis priėmimo studijuoti etapas!

Galimybė pradėti rugsėjį kitaip yra Tavo rankose. Sužinoti daug naujo ir pajusti įkvėpimą iš dėstytojų bei bendramokslių, pakeisti savo profesiją, pagilinti žinias norimoje srityje, išplėsti pažinčių ratą.

Jei atėjo abejonė, ar sugebėsi, ar pavyks mokslus suderinti su darbu ir asmeniniu gyvenimu, ar verta, nes esi jaunas ir neapsisprendęs arba neva per senas (mes žinome, kad tai dažniausiai būna ne Tavo, o kitų mintys, kuriomis patikėjai)… Atmesk visus „bet“ ir pasikliauk viduje kirbančiu noru pabandyti. Patikėk – iš studentų girdėjome tiek daug kartų, jog sprendimas studijuoti buvo vienas geriausių jų gyvenime.

Antrasis priėmimo etapas – tai Tavo galimybė pasakyti TAIP savo svajonei, ketinimui, išsikeltam tikslui!

Pateikti paraišką į norimą studijų programą LAMA BPO platformoje gali rugpjūčio 13-16 d. Tiesioginis priėmimas mūsų kolegijoje vyksta iki rugsėjo 30 d.

Primename, jog studijos Vilniaus verslo kolegijoje – tai galimybė studijuoti lanksčiai, pritaikant studijas prie savo poreikių. Pasirink norimą kalbą (lietuvių, rusų, anglų k.) ir studijų formatą (dieninės, ištęstinės, nuotolinės). Studijuoti gali iš bet kurio pasaulio miesto derindamas studijas su darbu ir asmeniniu gyvenimu! Paversk galimybes savo sėkme!

Pasidairyk po studijų programas:

https://www.kolegija.lt/priemimas-2021/

SUŽINOK DAUGIAU:

+370 616 55 422, +370 5 215 48 84,

info@kolegija, priemimas@kolegija.lt

Registruokis nuotolinei konsultacijai: http://konsultuokis.kolegija.lt

Kitos naujienos

VVK Verslo vadybos ir marketingo TEAM ACADEMY metodo programos studentų studijų pradžia strateginėje sesijoje!

TEAM ACADEMY studentai entuziastingai formavo komandą, kėlė tikslus, sutarė dėl naujos komandos bendravimo ir bendradarbiavimo  taisyklių.

Daugiau

Skelbiame nuotolinių ir ištęstinių 2021-2022 mokslo metų studijų pradžią!

Mieli studentai, sveikiname Jus tapus Vilniaus verslo kolegijos bendruomenės dalimi ir su nekantrumu skelbiame studijų organizavimo informaciją ištęstinių ir nuotolinių studijų studentams.

Daugiau

Aktuali informacija dėl COVID-19

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus.

Daugiau