Kolegija

Naujienos

Rygoje diskutuota apie kompiuterinius žaidimus

VVK Žaidimų kūrimo programos dėstytojas Mindaugas Šukys kartu su grupe studentų dalyvavo tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Naujos tendencijos ekonomikoje, kultūroje ir humanitariniuose moksluose“, kurią inicijavo ir organizavo Latvijos kolegija Alberta kartu su užsienio partneriais iš JAV ir Lenkijos. Dvi dienas Rygoje vykusioje konferencijoje nemažai dėmesio skirta ir kompiuteriniams žaidimams. Specialioje sesijoje VVK studentai pristatė sukurtą kompiuterinį žaidimą „Unlit“, o kolegijos dėstytojas Mindaugas Šukys dalyvavo apvalaus stalo diskusijoje „Švietimas žaidimų kūrimo srityje Baltijos šalyse ir Jungtinėse Amerikos Valstijose“, kurios metu pristatė kompiuterinių žaidimų situaciją Lietuvoje. Pasak VVK atstovo Mindaugo Šukio, dalyvavimas renginyje buvo naudingas: „Džiugu, kad mūsų studentų pristatytas kompiuterinis žaidimas sulaukė dėmesio iš JAV kolegų, taip pat kilo naujų idėjų dėl bendradarbiavimo siekiant kompiuterinių žaidimų pripažinimo kaip atskiros mokslo krypties bei rinkos plėtros“.

Kitos naujienos

VVK ieško soc.tinklų kūrėjo (-os)!

Patinka žiūrėti IG stories? Ir juos kurti? Tuomet ieškome Tavęs - Vilniaus verslo kolegijos “Instagram” ir „Facebook“ stories kūrėjo (-os)!

Daugiau

Aktuali informacija dėl COVID-19 ATNAUJINTA

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegija drauge su Mariaus Jakulio Jason fondu ir „Lietuvos Junior Achievement“ ugdo jaunosios kartos verslumą!

Vilniaus verslo kolegija drauge su MJJ fondu ir Lietuvos Junior Achievement, sukurtoje verslumo ugdymo programoje X klasė, dalyvauja verslumo ugdymo pamokose.

Daugiau