Kolegija

Naujienos

Studentai dalyvavo nuotoliniame susitikime su įmonės Devbridge atstovais

2021 m. kovo 22 d. vyko nuotolinis įmonės Devbridge atstovų susitikimas su kolegijos IT studentais. Susitikimo tikslas – padėti studentams pasiruošti artėjančiai praktikai.

Susitikime dalyvavo Devbridge atstovai N. Tolkačiov (Sourcery Academy vadovas), G. Dzindelėtaitė (socialinių projektų vadovė), įvairių kursų IT studentai, mūsų kolegijos direktorė J. Skirgailė ir IT praktikos vadovas E. Valavičius.

Pradžioje buvo pristatyta kompanija Devbridge. Atstovai kalbėjo apie kompanijos biurus įvairiose pasaulio šalyse, kasdieninį bendravimą vykdant tarptautinius projektus, projektų paiešką, sutarčių pasirašymą, darbo kultūrą bei laisvalaikio organizavimą. Kompanijos išskirtinis bruožas – visiškas tarpusavio atvirumas. Darbuotojai žino vykdomus projektus, jų vertę, kompanijos pelną, netgi vienas kito atlyginimus. Kompanijoje pabrėžiama būtinybė nuolat gilinti savo žinias, tam netgi yra skiriama speciali diena: Self-learning day.

Studentams buvo pademonstruotas virtualus turas kompanijos biuruose Kaune ir kitur, matėsi darbo ir poilsio vietos, aplinka, darbo priemonės.

Po to kompanijos atstovai kalbėjo apie naujų darbuotojų atranką. Nauji darbuotojai gali būti priimami tik po to, kai pasimoko Devbridge organizuojamose praktinio mokymo akademijose (Sourcery Academy), atlieka skirtas užduotis, pademonstruoja savo galimybes įsijungti į kolektyvą.

Studentai domėjosi konkursu į akademijas, atrankos procesu, darbo ypatybėmis pandemijos sąlygomis.

 

Susitikimą organizavo dėst. E. Valavičius, ZOOM platformą paruošė dėst. G. Čechamirienė.

Kitos naujienos

Priėmimas per LAMA PBO jau prasidėjo!

Pateik paraišką LAMA BPO tinklalapyje ir uždėk pirmąją varnelę prie šio mėnesio darbų sąrašo!

Daugiau

Darbo rinkoje Vilniaus verslo kolegijos alumnai yra vertinami puikiai!

Džiaugiamės puikiu įvertinimu! Jau keletą metų iš eilės Vilniaus verslo kolegija patenka tarp lyderių pagal alumnių kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių vertinimą.

Daugiau

MJJ fondas investavo į Vilniaus verslo kolegiją

Marius Jakulis Jason, žinomas verslininkas, investuotojas ir filantropas sako, kad investicija į Vilniaus verslo kolegiją gerai apgalvota. Ši aukštoji mokykla pasirinkta dėl jos ilgametės patirties, aukšto studentų įsidarbinimo ir darbdavių vertinimo indekso bei verslumą ugdančių studijų programų.

Daugiau