">
Kolegija

Naujienos

STUDIJŲ MUGĖ MINSKE 2020-02-13/15

Vilniaus verslo kolegijos Erasmus+ programos koordinatorė Jurgita Mickevičiūtė vasario 13-15 dienomis dalyvavo 18-oje tarptautinėje Minsko studijų ir karjeros parodoje „Образование и карьера“. Parodą organizavo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Švietimo mainų paramos fondu. Parodoje, be VVK dalyvavo dar 6 Lietuvos aukštosios mokyklos.

Anot Jurgitos, Baltarusijos moksleiviai yra itin susidomėję studijomis Lietuvoje. Itin didelio dėmesio sulaukė šios studijų kryptis: Verslo vadyba ir marketingas, Turizmas ir renginiai, Logistikos verslas ir Žaidimų kūrimas.

Įvairūs klausimai apie studijas buvo užduodami ne tik moksleivių, bet ir jų tėvelių, kurie itin aktyviai dalyvavo mugėje. Tad tikimės sulaukti naujų studentų iš Baltarusijos.

Plačiau apie mugę (spausti čia)

Kitos naujienos

VVK diplomų teikimo šventė vyks Sapiegų parke 2020 liepos 9 dieną

Nekantravome paskelbti labai džiugią žinią visai VVK bendruomenei. Vilniaus verslo kolegijos diplomų teikimo ceremonija 2020 įvyks fizinėje realybėje!

Daugiau

Atnaujinta informacija dėl COVID-19 ir D.U.K

Vilniaus verslo kolegijos vadovybė gegužės 28 d. priėmė sprendimą organizuoti studijų programų vykdymą, baigiamųjų darbų gynimą katedrose ir kvalifikavimo komisijose kolegijos patalpose bei nuotoliniu būdu.

Daugiau

Darbo rinkoje VVK alumnai yra puikiai vertinami!

Jau pasirodė kasmetinis Lietuvos švietimo įstaigų reitingavimo žurnalas „Reitingai“ 2020. Esame pakilios nuotaikos, nes VVK pagal alumnų kuriamą pridėtinę vertę […]

Daugiau