Kolegija

Naujienos

STUDIJŲ MUGĖ MINSKE 2020-02-13/15

Vilniaus verslo kolegijos Erasmus+ programos koordinatorė Jurgita Mickevičiūtė vasario 13-15 dienomis dalyvavo 18-oje tarptautinėje Minsko studijų ir karjeros parodoje „Образование и карьера“. Parodą organizavo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Švietimo mainų paramos fondu. Parodoje, be VVK dalyvavo dar 6 Lietuvos aukštosios mokyklos.

Anot Jurgitos, Baltarusijos moksleiviai yra itin susidomėję studijomis Lietuvoje. Itin didelio dėmesio sulaukė šios studijų kryptis: Verslo vadyba ir marketingas, Turizmas ir renginiai, Logistikos verslas ir Žaidimų kūrimas.

Įvairūs klausimai apie studijas buvo užduodami ne tik moksleivių, bet ir jų tėvelių, kurie itin aktyviai dalyvavo mugėje. Tad tikimės sulaukti naujų studentų iš Baltarusijos.

Plačiau apie mugę (spausti čia)

Kitos naujienos

Darbo rinkoje VVK alumnai yra puikiai vertinami!

Jau pasirodė kasmetinis Lietuvos švietimo įstaigų reitingavimo žurnalas „Reitingai“ 2020. Esame pakilios nuotaikos, nes VVK pagal alumnų kuriamą pridėtinę vertę […]

Daugiau

Studentų emocinė sveikata pandemijos laikotarpiu: uždaviniai ir sprendimai

VVK studentams yra suteikiama emocinė parama atviroje diskusijų erdvėje A.K.I.S (ateinu, kalbuosi, išgirstu, sprendžiu) kurią kuruoja VVK dėstytojas doc. dr. Tomas Butvilas. Studentai turi galimybę susitikti ir išsakyti savo sunkumus, kas padeda rasti problemų sprendimus, ypatingai šiuo neįprastu, COVID-19 laikotarpiu.

Daugiau

Informacija dėl COVID-19 ir D.U.K

Informuojame, kad šio pavasario semestro paskaitos Kolegijoje vyks nuotoliniu būdu iki jų pabaigimo, taip kaip vyksta dabar, egzaminai bus organizuojami taip pat nuotoliniu būdu.

Daugiau