Kolegija

Naujienos

Susipažink su Vilniaus verslo kolegija sėdėdamas ant savo sofos ar iš paplūdimio!

Susipažink su Vilniaus verslo kolegija sėdėdamas ant savo sofos ar iš paplūdimio! Du renginiai tiesioginiame eteryje, kur tavęs laukia susitikimai su dėstytojais, studentų atsiliepimai, studijų programų pristatymas, smagūs vaizdo įrašai ir galimybė užduoti klausimus.

Pirmasis renginys – tai atvirų durų diena „Vilniaus verslo kolegija online“. Prisijunk liepos 20 d. 12. val. prie mūsų paskyrų soc. tinkluose „Facebook“ ar „YouTube“ ir gyvai susipažink su mūsų kolegija iš vidaus. Išduosime paslaptį – bus ypatingų svečių, kurių taip paprastai nesutiksi.

Antrasis renginys skirtas studijoms pagal inovatyvų „Team academy“ metodą. Tai savas verslas ir bakalauro laipsnis viename. Štai dėl ko mes tai vadiname studijos kitaip!

Daugiau apie šį metodą, siūlomas galimybes ir studentų patirtis sužinosi liepos 21 d. 13 val. platformoje “Digiklasė“. Registruokis į renginį  https://app.digiklase.lt

Susitiksime online!

Kitos naujienos

Priėmimas per LAMA PBO jau prasidėjo!

Pateik paraišką LAMA BPO tinklalapyje ir uždėk pirmąją varnelę prie šio mėnesio darbų sąrašo!

Daugiau

Darbo rinkoje Vilniaus verslo kolegijos alumnai yra vertinami puikiai!

Džiaugiamės puikiu įvertinimu! Jau keletą metų iš eilės Vilniaus verslo kolegija patenka tarp lyderių pagal alumnių kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių vertinimą.

Daugiau

MJJ fondas investavo į Vilniaus verslo kolegiją

Marius Jakulis Jason, žinomas verslininkas, investuotojas ir filantropas sako, kad investicija į Vilniaus verslo kolegiją gerai apgalvota. Ši aukštoji mokykla pasirinkta dėl jos ilgametės patirties, aukšto studentų įsidarbinimo ir darbdavių vertinimo indekso bei verslumą ugdančių studijų programų.

Daugiau