Kolegija

Naujienos

Susipažinkite su mūsų kolegijos studentais!

Aš studijuoju VVK – susipažink iš arčiau su mūsų kolegijos studentais!

Rūta Guirguis istorija, kaip ji pati sako, nestandartinė. Vilniaus verslo kolegijos užrašą ji pamatė pro langą važiuodama iš darbo pokalbio namo. Paskaičiusi apie studijų programas, ji nusprendė studijuoti anglų k. ir tarptautinę komunikaciją ir kitomis švietimo įstaigomis nebesidomėjo.

„Aš norėjau mokytis tarptautinėje aplinkoje ir kita kalba. Tai ir radau. Norėjau gilintis į anglų k., tai ir galiu padaryti. Praėjus keliems studijų mėnesiams labai džiaugiuosi gavusi vidinį patvirtinimą, jog patekau į savo sritį“, – sako pirmakursė Rūta.

Guirguis į kolegiją pateko turėdama gyvenimiškos patirties: ji augina vaiką, kelerius metus gyveno užsienyje, o studijuoti pradėjo praėjus 3 m. po mokyklos baigimo. Anot jos, atlaikyti visuomenės spaudimą mokytis iškart po mokyklos nebuvo taip paprasta. Tokia pertrauka buvo naudinga, nes padėjo geriau pažinti save, sužinoti, ko nori. Pradėjus studijuoti, jos laukė naujas iššūkis – kaip suderinti mokslus, šeimą ir vaiko priežiūrą?

„Daug kas sakė, kad mokslams neturėsiu laiko, klausė, kam man reikalinga ta kolegija. Paklausiau savęs: ar noriu taip ir likti neišbandžiusi man suteiktų galimybių? Nusprendžiau neklausyti kitų. Esu savarankiška, tad turiu teisę priimti savo sprendimus. Juk aš pati esu atsakinga už savo veiksmų pasekmes. Mane labai įkvėpė vaikas, nes noriu, kad jis užaugęs mano studijas matytų kaip privalumą, kad gali siekti ir pasiekti“, – sako anglų k. ir tarptautinės komunikacijos studentė.

Ji pripažįsta, kad nėra lengva planuoti kiekvieną minutę. Būna, jog kažko nespėja, pavargsta, tačiau ją veda vidinė motyvacija tobulėti. „Mano tikslas – tobulėti, o ne būti geriausia. Kai praeina studijų mėnuo, ir pamatau rezultatus, mane apima džiaugsmas. Tai labiausiai ir skatina. Be to, kolegijoje jaučiuosi kaip šeimoje. Nėra skirtumo, kad esu pirmakursė: galiu visus pakalbinti, mano progresas yra vertinamas, o dėstytojams rūpiu kaip asmenybė“, – pasidžiaugė Rūta Guirguis.

Rūta, labai džiaugiamės, kad tapai Vilniaus verslo kolegijos bendruomenės dalimi!

Kitos naujienos

VVK svečias: Marius Jovaiša

Praėjusią savaitę Vilniaus verslo kolegijos svečiavosi ypatingas žmogus – fotografas, leidėjas, verslininkas, investuotojas Marius Jovaiša.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegijoje didėja ir stiprėja tarptautinė bendruomenė!

Norime pasidžiaugti, kad gausėjančiam tarptautinių studentų būriui nuo šiol padės tarptautinių studentų paramos koordinatoriai. Su rusakalbiais studentais bendraus Bahdan Zhuikou, o anglakalbių studentų integracija užsiims dr. Keisha LaRaine Ingram.

Daugiau

VVK svečias: Mindaugas Strėlis

Praėjusią savaitę į studentų iš anksto pasiruoštus klausimus atsakinėjo „Orion wealth“ vadovas, 15 m. investicinės bankininkystės srityje dirbantis Mindaugas Strėlis.

Daugiau