Kolegija

Naujienos

Vilniaus verslo kolegija drauge su Mariaus Jakulio Jason fondu ir „Lietuvos Junior Achievement“ ugdo jaunosios kartos verslumą!

Vilniaus verslo kolegija drauge su Mariaus Jakulio Jason fondu ir “Lietuvos Junior Achievement”, sukurtoje verslumo ugdymo programoje X klasė dalyvauja verslumo ugdymo pamokose. Drauge su moksleiviais iš Alytaus, Jonavos ir Šiaulių mokomės kurti savo verslus ir steigti jaunąsias bendroves. Norėdama paskatinti  jaunuosius kūrėjus rinktis savo verslo kūrimo kelią, MJJ fondas vadovė Kotryna Stankutė – Jaščemskienė kartu su JA vadove Andželika Rusteikiene bei projekto partnere, Vilniaus verslo kolegijos dėstytoja, koučere Loreta Pivoriūnaite, lankėsi keliose šių miestų mokyklose ir susitiko su X klasėje dalyvausiančiais vyresniųjų klasių mokiniais.

„Susitikimo tikslas – susipažinti su moksleiviais, pristatyti komandinio darbo principus ir pasidalinti verslo kūrimo principų žiniomis. Suprasdami, kaip nedrąsu žengti pirmuosius verslo kūrimo žingsnius, norėjome moksleivius įkvėpti siekti savo tikslų ir auginti stiprias komandas, kurios dažniausiai ir lemia verslo sėkmę“, – po susitikimų su moksleiviais mintimis dalijosi MJJ fondo vadovė Kotryna Stankutė – Jaščemskienė.

Linkime sėkmės visiems X klasės dalyviams. Jūsų idėjos labai reikalingos mūsų Lietuvai!

Renginio nuotraukos:

Kitos naujienos

VVK ieško soc.tinklų kūrėjo (-os)!

Patinka žiūrėti IG stories? Ir juos kurti? Tuomet ieškome Tavęs - Vilniaus verslo kolegijos “Instagram” ir „Facebook“ stories kūrėjo (-os)!

Daugiau

Aktuali informacija dėl COVID-19 ATNAUJINTA

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus.

Daugiau

VVK svečias: verslininkiškumo ugdymo paskaita su „Orion securities“ direktoriumi A.Jakubėliu

Vilniaus verslo kolegija pradėjo verslininkiškumo ugdymo paskaitas! Patyrę verslininkai, savo srities profesionalai, patirtimi dalinasi su studentais ir atsako į įvairius jų užduodamus klausimus.

Daugiau