Kolegija

Naujienos

Vilniaus verslo kolegija dalyvavo tarptautinėje švietimo parodoje „World Edu“!

Vilniaus verslo kolegija dalyvavo tarptautinėje švietimo parodoje „World Edu“, kuri spalio 20-22 d. vyko Kijeve, Ukrainoje. Aktyvioje parodoje, kur vyksta įvairios konferencijos, seminarai, meistriškumo pamokos ir pan., gausiai dalyvavo ukrainiečiai, lenkai, čekai, slovakai ir kitos šalys.

Specialiame stende „Study in LT“ Vilniaus verslo kolegiją pristatė tarptautinių studentų ir „Erasmus+“ programos koordinatorė Jurgita Mickevičiūtė. Kokios yra studijų programos mūsų kolegijoje, kokiomis kalbomis galima studijuoti, kokios yra gyvenimo sąlygos Lietuvoje – besidomintys klausė pačių įvairiausių dalykų.

„Nemažai klausimų buvo apie pačią Vilniaus verslo kolegija: kokia ji yra, kuo ji ypatinga. Teko plačiau paaiškinti ir apie tai, kas yra profesinio bakalauro laipsnis, ką jis duoda žmogui, kokios galimybės atsiveria ateičiai. Tai buvo smagi paroda, kuri paliko malonų įspūdį“, – šviežiais atsiliepimais dalinosi savaitgalį iš Ukrainos grįžusi J. Mickevičiūtė.

Daugiau nuotraukų:

Kitos naujienos

Vizitas Sakartvele pagal Erasmus+

Ar žinote, kad Vilniaus verslo kolegija jau ne pirmus metus draugauja su Telavi universitetu Sakartvele? Pagal „Erasmus+“ mainų programą švietimo įstaigoje lapkričio 1-8 d. lankėsi mūsų kolegijos atstovas, dėstytojas, mokymo inovacijų ir verslo vystymo skyriaus vadovas Andrejus Račkovskis.

Daugiau

VVK svečias: Marius Jovaiša

Praėjusią savaitę Vilniaus verslo kolegijos svečiavosi ypatingas žmogus – fotografas, leidėjas, verslininkas, investuotojas Marius Jovaiša.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegijoje didėja ir stiprėja tarptautinė bendruomenė!

Norime pasidžiaugti, kad gausėjančiam tarptautinių studentų būriui nuo šiol padės tarptautinių studentų paramos koordinatoriai. Su rusakalbiais studentais bendraus Bahdan Zhuikou, o anglakalbių studentų integracija užsiims dr. Keisha LaRaine Ingram.

Daugiau