Kolegija

Naujienos

Vilniaus verslo kolegijoje didėja ir stiprėja tarptautinė bendruomenė!

Norime pasidžiaugti, kad gausėjančiam tarptautinių studentų būriui nuo šiol padės tarptautinių studentų neformalaus mokymo koordinatoriai. Su rusakalbiais studentais bendraus Bahdan Zhuikou, o anglakalbių studentų integracija užsiims  dr. Keisha LaRaine Ingram.

„Tarptautinių studentų neformalaus mokymo koordinatoriaus rolė padeda man labiau įsijausti į studentą, pagalvoti, kokia pagalba jam gali būti reikalinga. Man atrodo, jog svarbu sukurti tarpusavio komunikaciją ir suteikti studentams visą pagalbą, kokios jiems reikia. Pradėję studijuoti mūsų kolegijoje, jie įžengia į naują gyvenimo etapą: nauja šalis, nauja rutina, gyvenimas be tėvų. Noriu padėti studentams pasiekti jiems svarbių tikslų“, – taip savo naujas pareigas pakomentavo B. Zhuikou.

„Noriu paskatinti tarptautinius studentus įsitraukti į studijas ir veiklą kolefijoje, išbandyti naujus dalykus, nes studijavimas užsienyje neabejotinai suteikia naują požiūrį į žmones, kalbą, šalį, kultūrą, gyvenimo būdą, o svarbiausia – mokymąsi tarptautinėje aplinkoje. Tikiuosi, kad mūsų studentai čia suras įkvėpimo, susiras naujų draugų ir užmegs naujų ryšių“, – šiltai atsiliepė dr. Keisha LaRaine Ingram.

Taigi kokią pagalbą pagalbą gaus atvykę studijuoti iš svetur?

  • Informacijos apie pandemiją Lietuvoje teikimas (atvykimo į Lietuvą taisyklės, apgyvendinimas, sveikatos priežiūros klausimai ir pan.).
  • Studentams svarbios su studijomis susijusios naujienos ir įvykiai; greitai ir nuolatinei tokios informacijos sklaidai naudojama uždara, tarptautiniams studentams skirta grupė soc. tinkle „Facebook“, vieša kolegijos paskyra „Instagram“, organizuojami virtualūs ir gyvi susitikimai.
  • Įvairiapusė pagalba vos atvykus į šalį, kai tokia svarbi ir praktinė informacija, ir emocinis palaikymas.
  • Pagalba randant praktikos vietą paskutinio kurso tarptautiniams studentams, bendradarbiaujant su Vilniaus verslo kolegijos verslo ir socialiniais partneriais.
  • Neformalaus ugdymo rengimas ir palaikymas, kuris padeda tarptautiniams studentams lengviau įsilieti į mūsų kolegijos bendruomenę, susirasti draugų, jausti tarpusavio ryšį ir pan.
  • Įtraukimas į kas dvi savaites vykstančius pasaulinius „Hangout“ renginius, kurie suteikia studentams galimybę susitikti nuotoliniu būdu internete arba užsiimant veikla lauke.
  • Galimybė ir palaikymas įsijungiant į tarptautinių aukštojo mokslo studentų ambasadorių tinklą.
  • Informacijos, susijusios su mainų programa „Erasmus+“ bei praktikos programomis, teikimas.

Vilniaus verslo kolegijos tarptautinių studentų paramos koordinatorių kontaktai:

Bahdan Zhuikou – bahdan.zhuikou@vvk.lt,

Keisha LaRaine Ingram – keisha.ingram@kolegija.lt

Kitos naujienos

Vizitas Sakartvele pagal Erasmus+

Ar žinote, kad Vilniaus verslo kolegija jau ne pirmus metus draugauja su Telavi universitetu Sakartvele? Pagal „Erasmus+“ mainų programą švietimo įstaigoje lapkričio 1-8 d. lankėsi mūsų kolegijos atstovas, dėstytojas, mokymo inovacijų ir verslo vystymo skyriaus vadovas Andrejus Račkovskis.

Daugiau

VVK svečias: Marius Jovaiša

Praėjusią savaitę Vilniaus verslo kolegijos svečiavosi ypatingas žmogus – fotografas, leidėjas, verslininkas, investuotojas Marius Jovaiša.

Daugiau

VVK svečias: Mindaugas Strėlis

Praėjusią savaitę į studentų iš anksto pasiruoštus klausimus atsakinėjo „Orion wealth“ vadovas, 15 m. investicinės bankininkystės srityje dirbantis Mindaugas Strėlis.

Daugiau