Kolegija

Naujienos

Vizitas Bulgarijoje pagal Erasmus+

Vilniaus verslo kolegijos dėstytojas Tomas Butvilas viešėjo Sofijoje, Bulgarijoje. Kartu su partneriais iš Vokietijos, Ispanijos, Italijos, Bulgarijos ir Portugalijos dirbo su projekto EUcom4U.

Projektas skirtas didinti supratimą ir plėsti žinias apie bendrą Europos istorinę patirtį, minint ir švenčiant svarbiausius 20 amžiaus Europos Sąjungos raidos įvykius partnerėse-šalyse, ypatingai įtraukiant jaunimą iki 30 m. Pasitelkiant skirtingus renginių formatus – konferencijas, seminarus, debatus, parodas, Facebook paskyrą ir kitus neformaliojo švietimo įrankius – bus skleidžiama ir stiprinama Europos vienybės ir bendrystės samprata.

Džiaugiamės VVK dėstytojų įsitraukimu į Erasmus+ veiklas ir projektus!

Kitos naujienos

VVK ieško soc.tinklų kūrėjo (-os)!

Patinka žiūrėti IG stories? Ir juos kurti? Tuomet ieškome Tavęs - Vilniaus verslo kolegijos “Instagram” ir „Facebook“ stories kūrėjo (-os)!

Daugiau

Aktuali informacija dėl COVID-19 ATNAUJINTA

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegija drauge su Mariaus Jakulio Jason fondu ir „Lietuvos Junior Achievement“ ugdo jaunosios kartos verslumą!

Vilniaus verslo kolegija drauge su MJJ fondu ir Lietuvos Junior Achievement, sukurtoje verslumo ugdymo programoje X klasė, dalyvauja verslumo ugdymo pamokose.

Daugiau