Kolegija

Naujienos

Vizitas Sakartvele pagal Erasmus+

Ar žinote, kad Vilniaus verslo kolegija jau ne pirmus metus draugauja su Telavi universitetu Sakartvele? Pagal „Erasmus+“ mainų programą esame sulaukę svečių iš Telavi universiteto, o šįkart šioje švietimo įstaigoje lapkričio 1-8 d. lankėsi mūsų kolegijos atstovas, dėstytojas, mokymo inovacijų ir verslo vystymo skyriaus vadovas Andrejus Račkovskis.

„Telavio universitetas yra vienas seniausių šalyje, įsikūręs Kachetijos regiono centre, garsėjančiame nuostabia gamta ir vynuogynais. Universitete susitikau su Socialinių mokslų fakulteto dėstytojais ir administracija, aptarėme tolimesnes bendradarbiavimo galimybes, kalbėjomės apie įvairias mokymo metodikas, sutarėme toliau tęsti mainus. Dėstytojų kvietimu susitikau su studentais ir pravedžiau jiems paskaitą nuotoliniu būdu. Šio universiteto studentai man pasirodė ramūs, rimti, kiek nedrąsūs. Beje, vėliau per dėstytojus jie man perdavė linkėjimus ir padėkojo už įdomią paskaitą“, – apie apsilankymą Telavio universitete pasakojo A. Račkovskis.

Paskutines kelionės dienas A. Račkovskis praleido Tbilisyje, kur dalyvavo konferencijoje „Lietuvos ir Sakartvelo kultūrinės jungtys“. Konferencijos pranešimuose kalbėta apie kultūrinius šalių ryšius, lietuvių ir kartvelų kalbų mokymąsi, vyko įvairios diskusijos.

„Buvo smagu pabendrauti su konferenciją organizavusio Lietuvių k. ir literatūros centro vadovu prof. Dr. Vidu Kavaliausku, kuris yra dirbęs ir Vilniaus verslo kolegijoje. Vėliau pokalbiai tęsėsi Lietuvos ambasados rezidencijoje, kur ambasadoriaus kvietimu nuvykome vakarienės. Pirmoji konferencijos diena, kurioje dalyvavau, man padovanojo išties daug įspūdžių“, – pasakojo Vilniaus verslo kolegijos dėstytojas.

Foto – Vidas Kavaliauskas.

Kitos naujienos

VVK svečias: Marius Jovaiša

Praėjusią savaitę Vilniaus verslo kolegijos svečiavosi ypatingas žmogus – fotografas, leidėjas, verslininkas, investuotojas Marius Jovaiša.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegijoje didėja ir stiprėja tarptautinė bendruomenė!

Norime pasidžiaugti, kad gausėjančiam tarptautinių studentų būriui nuo šiol padės tarptautinių studentų paramos koordinatoriai. Su rusakalbiais studentais bendraus Bahdan Zhuikou, o anglakalbių studentų integracija užsiims dr. Keisha LaRaine Ingram.

Daugiau

VVK svečias: Mindaugas Strėlis

Praėjusią savaitę į studentų iš anksto pasiruoštus klausimus atsakinėjo „Orion wealth“ vadovas, 15 m. investicinės bankininkystės srityje dirbantis Mindaugas Strėlis.

Daugiau