Kolegija

Naujienos

VVK bendruomenė dalyvavo “Vilniaus regatoje 2021” !

Pirmąjį rudens savaitgalį, kuris taip nudžiugino fantastišku oru, Vilniaus verslo kolegija dalyvavo renginyje „Vilniaus regata 2021“!

Energingai pradėję naujuosius mokslo metus mes su ta pačia energija prisijungėme prie tradicinio plaukimo baidarėmis Neries upe.

Dalyvavo šauni Vilniaus verslo kolegijos bendruomenė iš dėstytojų, studentų, administracijos darbuotojų ir MJJ fondo įkūrėjo Mariaus Jakulio Jason. Matėme ir nuostabią gamtą, ir Vilniaus centrą, ir besišypsančius regatos dalyvių veidus, ir net Sostinės dienų koncertą!

Vedami linksmos nuotaikos ir stiprių yrių po finišo užkandome, šiltai pabendravome ir gavome dovanų diplomus. Tarp mūsų buvo ir laimėtojų – IT katedros dėstytojos Violeta Jadzgevičienė ir Eglė Stankevičienė laimėjo trečią vietą turistinių B-2 baidarių klasėje!!! Sveikiname!

Akimirkos iš renginio:

Kitos naujienos

VVK Verslo vadybos ir marketingo TEAM ACADEMY metodo programos studentų studijų pradžia strateginėje sesijoje!

TEAM ACADEMY studentai entuziastingai formavo komandą, kėlė tikslus, sutarė dėl naujos komandos bendravimo ir bendradarbiavimo  taisyklių.

Daugiau

Skelbiame nuotolinių ir ištęstinių 2021-2022 mokslo metų studijų pradžią!

Mieli studentai, sveikiname Jus tapus Vilniaus verslo kolegijos bendruomenės dalimi ir su nekantrumu skelbiame studijų organizavimo informaciją ištęstinių ir nuotolinių studijų studentams.

Daugiau

Aktuali informacija dėl COVID-19

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus.

Daugiau