Kolegija

Naujienos

VVK diplomų teikimo šventė 2020 įvyko!

Liepos 9 d. Vilniaus verslo kolegijos absolventams įteikėme diplomus. Šventė vyko Sapiegų parke. Kiek daug džiaugsmo, šypsenų ir apsikabinimų!

Šventės programą praturtino muzikinis – šeimyninis Artūro ir Liepos duetas, šokėjų iš šokių studijos ,,Skillz“ pasirodymas ir pamoka. Visi šventės dalyviai, o ypatingai absolventai, turėjo puikią progą pajudėti ir visu kūnu išreikšti džiaugsmą gavus taip ilgai lauktą diplomą. Ir žinoma, jaukią vakaro atmosferą puoselėjo vedėjai Dovilė Vilkevičiūtė ir Eimutis Kvoščiauskas.

Diplomai buvo įteikti Užsienio kalbų, Informacinių technologijų ir Ekonomikos ir verslo katedrų absolventams.

Sveikiname VVK komandos vardu visus absolventus ir jų artimuosius. Gražios vasaros ir sėkmingo rudeninio starto!

 

Ačiū visiems, dalyvavusiems šventėje.

Nuotraukų autorius Arturas Žukauskas

#VVKGraduation2020

Kitos naujienos

TIESIOGINIS PRIĖMIMAS Į VVK JAU VYKSTA!

Tiesioginis stojančiųjų priėmimas į Vilniaus verslo kolegijos valstybės nefinansuojamas (mokamas) vietas vyksta nuo 2020 m. kovo 1 d. iki rugsėjo 30 d.

Daugiau

VVK diplomų teikimo šventė vyks Sapiegų parke 2020 liepos 9 dieną

Nekantravome paskelbti labai džiugią žinią visai VVK bendruomenei. Vilniaus verslo kolegijos diplomų teikimo ceremonija 2020 įvyks fizinėje realybėje!

Daugiau

Atnaujinta informacija dėl COVID-19 ir D.U.K

Vilniaus verslo kolegijos vadovybė gegužės 28 d. priėmė sprendimą organizuoti studijų programų vykdymą, baigiamųjų darbų gynimą katedrose ir kvalifikavimo komisijose kolegijos patalpose bei nuotoliniu būdu.

Daugiau