">
Kolegija

Naujienos

VVK diplomų teikimo šventė vyks Sapiegų parke 2020 liepos 9 dieną

Mielieji,

Nekantravome paskelbti labai džiugią žinią visai VVK bendruomenei. Vilniaus verslo kolegijos diplomų teikimo ceremonija 2020 įvyks fizinėje realybėje! Absolventų su artimaisiais ir dėstytojų lauksime Vilniaus Sapiegų parke, lauko terasoje!

Kur? Sapiegų parke (Vilniaus Tech Park Sapiegos) didžiojoje terasoje, Antakalnio g. 17, Vilnius.

Kada? – 2020 liepos 9 d.

Renginio pradžia: 18.00 val.

Numatoma renginio eiga:

– Koncertinė programa
– Gaudeamus igitur
– Sveikinimo žodis
– Diplomų teikimo ceremonija
– Bendra fotonuotrauka ir fotosesija

Atmintinę su detalia renginio tvarka absolventams ir dėstytojams (-oms) išsiųsime el. paštu.

Parkavimo planas >>> čia.  
Rekomendacija: Didžiausias laisvų vietų skaičius: Gailestingųjų seserų g. (didelė aikštelė), Kuosų g., Karių kapų g. ir aplink. Taip pat. P. Vileišio g. ir Antakalnio g. esanti didelė aikštelė prieš pat Sapiegų parką.

SVARBU: Vadovaujantis naujausia LR Vyriausybės nutarimo redakcija dėl karantino paskelbimo, nuo 2020 m. liepos 1 d. renginiai gali būti organizuojami ir vykdomi atvirose erdvėse, kai renginyje dalyvauja ne daugiau kaip 1000 žiūrovų ir (ar) dalyvių (neįskaičiuojant atlikėjų, organizatorių, trenerių ir aptarnaujančio personalo) ir užtikrinamas ne mažesnis nei 1 m atstumas tarp žiūrovų, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus. Prieš renginį informuosime Jus apie naujausias asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

*Renginys gali būti fotografuojamas

Kitos naujienos

Atnaujinta informacija dėl COVID-19 ir D.U.K

Vilniaus verslo kolegijos vadovybė gegužės 28 d. priėmė sprendimą organizuoti studijų programų vykdymą, baigiamųjų darbų gynimą katedrose ir kvalifikavimo komisijose kolegijos patalpose bei nuotoliniu būdu.

Daugiau

Darbo rinkoje VVK alumnai yra puikiai vertinami!

Jau pasirodė kasmetinis Lietuvos švietimo įstaigų reitingavimo žurnalas „Reitingai“ 2020. Esame pakilios nuotaikos, nes VVK pagal alumnų kuriamą pridėtinę vertę […]

Daugiau

Studentų emocinė sveikata pandemijos laikotarpiu: uždaviniai ir sprendimai

VVK studentams yra suteikiama emocinė parama atviroje diskusijų erdvėje A.K.I.S (ateinu, kalbuosi, išgirstu, sprendžiu) kurią kuruoja VVK dėstytojas doc. dr. Tomas Butvilas. Studentai turi galimybę susitikti ir išsakyti savo sunkumus, kas padeda rasti problemų sprendimus, ypatingai šiuo neįprastu, COVID-19 laikotarpiu.

Daugiau