Kolegija

Naujienos

VVK diplomų teikimo šventė vyks Sapiegų parke 2020 liepos 9 dieną

Mielieji,

Nekantravome paskelbti labai džiugią žinią visai VVK bendruomenei. Vilniaus verslo kolegijos diplomų teikimo ceremonija 2020 įvyks fizinėje realybėje! Absolventų su artimaisiais ir dėstytojų lauksime Vilniaus Sapiegų parke, lauko terasoje!

Kur? Sapiegų parke (Vilniaus Tech Park Sapiegos) didžiojoje terasoje, Antakalnio g. 17, Vilnius.

Kada? – 2020 liepos 9 d.

Renginio pradžia: 18.00 val.

Numatoma renginio eiga:

– Koncertinė programa
– Gaudeamus igitur
– Sveikinimo žodis
– Diplomų teikimo ceremonija
– Bendra fotonuotrauka ir fotosesija

Atmintinę su detalia renginio tvarka absolventams ir dėstytojams (-oms) išsiųsime el. paštu.

Parkavimo planas >>> čia.  
Rekomendacija: Didžiausias laisvų vietų skaičius: Gailestingųjų seserų g. (didelė aikštelė), Kuosų g., Karių kapų g. ir aplink. Taip pat. P. Vileišio g. ir Antakalnio g. esanti didelė aikštelė prieš pat Sapiegų parką.

SVARBU: Vadovaujantis naujausia LR Vyriausybės nutarimo redakcija dėl karantino paskelbimo, nuo 2020 m. liepos 1 d. renginiai gali būti organizuojami ir vykdomi atvirose erdvėse, kai renginyje dalyvauja ne daugiau kaip 1000 žiūrovų ir (ar) dalyvių (neįskaičiuojant atlikėjų, organizatorių, trenerių ir aptarnaujančio personalo) ir užtikrinamas ne mažesnis nei 1 m atstumas tarp žiūrovų, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus. Prieš renginį informuosime Jus apie naujausias asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

*Renginys gali būti fotografuojamas

Kitos naujienos

VILNIAUS VERSLO KOLEGIJOJE ORGANIZUOTO 9-OJO VERTIMO KONKURSO REZULTATAI

Šių metų kovą vyko kasmetinis kolegijos renginys – grožinio anglų kalbos teksto vertimo į anglų arba rusų kalbas konkursas, iš eilės jau devintas.

Daugiau

Vis dar priimamos paraiškos ERASMUS+ praktikai ar studijoms!

Atranka pagal ERASMUS+ programos konkursą studentų PRAKTIKAI 2020-2021 m. m. pavasario semestrui ir STUDIJOMS 2021-2022 m. m. rudens semestrui.

Daugiau

Informacija dėl COVID-19

Vilniaus verslo kolegijos vadovybė kovo 26 d. priėmė sprendimą tęsti studijų programų vykdymą nuotoliniu būdu.

Daugiau