Kolegija

Naujienos

VVK diplomų teikimo šventė vyks Sapiegų parke 2020 liepos 9 dieną

Mielieji,

Nekantravome paskelbti labai džiugią žinią visai VVK bendruomenei. Vilniaus verslo kolegijos diplomų teikimo ceremonija 2020 įvyks fizinėje realybėje! Absolventų su artimaisiais ir dėstytojų lauksime Vilniaus Sapiegų parke, lauko terasoje!

Kur? Sapiegų parke (Vilniaus Tech Park Sapiegos) didžiojoje terasoje, Antakalnio g. 17, Vilnius.

Kada? – 2020 liepos 9 d.

Renginio pradžia: 18.00 val.

Numatoma renginio eiga:

– Koncertinė programa
– Gaudeamus igitur
– Sveikinimo žodis
– Diplomų teikimo ceremonija
– Bendra fotonuotrauka ir fotosesija

Atmintinę su detalia renginio tvarka absolventams ir dėstytojams (-oms) išsiųsime el. paštu.

Parkavimo planas >>> čia.  
Rekomendacija: Didžiausias laisvų vietų skaičius: Gailestingųjų seserų g. (didelė aikštelė), Kuosų g., Karių kapų g. ir aplink. Taip pat. P. Vileišio g. ir Antakalnio g. esanti didelė aikštelė prieš pat Sapiegų parką.

SVARBU: Vadovaujantis naujausia LR Vyriausybės nutarimo redakcija dėl karantino paskelbimo, nuo 2020 m. liepos 1 d. renginiai gali būti organizuojami ir vykdomi atvirose erdvėse, kai renginyje dalyvauja ne daugiau kaip 1000 žiūrovų ir (ar) dalyvių (neįskaičiuojant atlikėjų, organizatorių, trenerių ir aptarnaujančio personalo) ir užtikrinamas ne mažesnis nei 1 m atstumas tarp žiūrovų, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus. Prieš renginį informuosime Jus apie naujausias asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

*Renginys gali būti fotografuojamas

Kitos naujienos

Naujiems absolventams įteikti studijų baigimo diplomai!

Vilniaus verslo kolegijos diplomų įteikimų šventė jau įvyko! Kupina absolventų jaudulio, artimųjų pasididžiavimo, kolegijos bendruomenės džiaugsmo ir simbolizuojanti kiekvieno pasiektą tikslą gauti gyvenimą keičiančių žinių.

Daugiau

Priėmimas per LAMA PBO jau prasidėjo!

Pateik paraišką LAMA BPO tinklalapyje ir uždėk pirmąją varnelę prie šio mėnesio darbų sąrašo!

Daugiau

Darbo rinkoje Vilniaus verslo kolegijos alumnai yra vertinami puikiai!

Džiaugiamės puikiu įvertinimu! Jau keletą metų iš eilės Vilniaus verslo kolegija patenka tarp lyderių pagal alumnių kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių vertinimą.

Daugiau