Kolegija

Naujienos

VVK svečias: Kotryna Stankutė – Jaščemskienė

Jei paklaustum, ko reikia, kad sėkmingai vystytųsi tavo veikla, dažnas profesionalas kaip vieną iš priežasčių paminėtų platų kontaktų ir ryšių tinklą. Būtent apie tai kalbėjo Mariaus Jakulio Jason fondo vadovė Kotryna Stankutė – Jaščemskienė, praėjusią savaitę skaičiusi paskaitą mūsų kolegijos studentams.

„Jei nori ateityje turėti stiprų, vertingų kontaktų kupiną tinklą, jį būtina pradėti kurti jau dabar, esant studentu. Domėkis ir susidraugauk su savo grupės draugais, ieškok bendraminčių, su kuriais Tave vienytų bendri pomėgiai, junkis prie įvairių bendruomenių. Stiprink šiuos ryšius, nes vieną dieną tai užaugs. Mano patirtis rodo, jog galimybė draugauti, kurti, kartu patirti, įgyvendinti projektus stiprina žmones, augina pasitikėjimą savimi ir vienas kitu. Vėliau šie ryšiai tampa profesionalų iš skirtingų sričių ryšiais“, – per paskaitą patarė K. Stankutė – Jaščemskienė.

Pasak MJJ fondo vadovės, labai svarbu atidžiai peržiūrėti savo artimiausių žmonių ratą ir įvertinti, ar jis padeda Tau augti kaip asmenybei. Vietoj pasyvių, kitus kaltinančių, besiskundžiančių žmonių save reikia apsupti tais, kurie įkvepia, yra aktyvūs, pozityvūs, draugiški. „Aplinka mus taip pat kuria“, – yra įsitikinusi K. Stankutė – Jaščemskienė.

Ačiū Kotrynai už vertingą paskaitą.

Šios paskaitos įrašą mūsų kolegijos studentai gali peržiūrėti jiems skirtoje studijų programoje.

Kitos naujienos

Sveikinimai nuo kolegijos bendruomenės!

Šiltų, jaukių, šviesių šv. Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų metų! 🎄🎀🎁

Daugiau

Vilniaus verslo kolegijos alumno Gedimino Česnavičiaus atsiliepimas!

Dalinamės VVK alumno sėkmės istorija!

Daugiau