Kolegija

Naujienos

VVK svečias: verslininkiškumo ugdymo paskaita su „Orion securities“ direktoriumi A.Jakubėliu

Vilniaus verslo kolegija pradėjo verslininkiškumo ugdymo paskaitas!

Patyrę verslininkai, savo srities profesionalai savo patirtimi dalinasi su studentais ir atsako į įvairius jų užduodamus klausimus.

Pirmasis susitikimas įvyko su Aliumi Jakubėliu, „Orion securities“ direktoriumi ir valdybos nariu. Ilgametę patirtį finansų sektoriuje ir investavime turintis A. Jakubėlis pasidalino savo požiūriu į investavimą bei papasakojo, nuo ko turėtų pradėti investavimu susidomėjęs studentas. Ar reikia turėti atsarginį planą? Kokia buvo didžiausia prarasta suma? Studentai klausinėjo pačių įvairiausių dalykų.

Pagrindiniai patarimai apie verslą pagal Alių Jakubėlį:

  • Svarbiausias patarimas savo verslą pradedančiam jaunam žmogui – tai pradėti daryti: „Susirask bendraminčių, kartu sugalvokite idėjų, sužinokite, kas ir ką moka daryti ir pradėkite veikti. Nesvarbu, kaip viskas pavyks, tai bus jūsų praktika“.
  • Vienos iš pagrindinių asmeninių ir dalykinių savybių, kurios reikalingos šiuolaikiniam darbuotojui, – tai noras daryti, entuziazmas ir noras išmokti. „Vidinė motyvacija – labai svarbi. Kai biure pradeda dirbti naujas žmogus, greitai pasimato, ką jis veikia darbe, ar stengiasi. Man taip pat svarbu, kad darbuotojas turėtų savo pomėgių ir būtų nuoširdus, nes tokiu žmogumi lengviau pasitikėti ir kartu dirbti“, – sako A. Jakubėlis.
  • Jei, baigęs studijas, nori įsidarbinti, pasirašyk ant lapo kelias sritis, kurios tau yra įdomios, jose dirbančias įmones ir siųsk joms savo CV. „Prašyk, kad tave priimtų praktikai, sutik dirbti už pigiau. Gal vėliau tau pasiūlys nuolatinį darbą. Tačiau geriausia – kurti savo verslą. Kolegija jums duoda puikius įrankius, kaip tai padaryti“, – paragino įmonės „Orion security“ vadovas.

Ačiū mūsų svečiui Aliui Jakubėliui už nuoširdžius ir atvirus atsakymus!

Kitos naujienos

VVK ieško soc.tinklų kūrėjo (-os)!

Patinka žiūrėti IG stories? Ir juos kurti? Tuomet ieškome Tavęs - Vilniaus verslo kolegijos “Instagram” ir „Facebook“ stories kūrėjo (-os)!

Daugiau

Aktuali informacija dėl COVID-19 ATNAUJINTA

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegija drauge su Mariaus Jakulio Jason fondu ir „Lietuvos Junior Achievement“ ugdo jaunosios kartos verslumą!

Vilniaus verslo kolegija drauge su MJJ fondu ir Lietuvos Junior Achievement, sukurtoje verslumo ugdymo programoje X klasė, dalyvauja verslumo ugdymo pamokose.

Daugiau