Kolegija

Naujienos

VVK Verslo vadybos ir marketingo TEAM ACADEMY metodo programos studentai stažavosi Suomijoje!

Studentų komandiruotė į užsienį?! Taip, išgirdote teisingai! Rugsėjo 24 – spalio 2 d. pagal „Team academy“ metodą verslo vadybą ir marketingą studijuojantys studentai kartu su savo koučere Aušra Gaivenienė išvyko komandiruotės į Suomiją. Būtent ten prieš 22 m. atsirado šis pažangus mokymosi metodas, kai mokomasi per darbą komandoje ir praktiką.

„Pagrindinis šios išvykos tikslas – įsikvėpti motyvacijos, iš arčiau susipažinti, kaip veikia „Team academy“ metodas Suomijoje, susidraugauti su studentais iš įvairiausių šalių bei pasimokyti, kaip dirba suomiai. Kelionė pavyko puikiai!“– pasakojo „Team academy“ studentų koučerė Aušra Gaivenienė.

Pažintys su studentais iš Pietų Korėjos, Afrikos, Estijos ar Maroko, galimybė užduoti suomiams pačius įvairiausius klausimus, proga tobulinti savo anglų kalbą, įveikti tokius asmeninius iššūkius kaip kalbėjimas viešai– praėjusi studentų savaitė buvo kupina aktyvių patirčių.

„Tik grįžę iš kelionės per sesiją iškart pritaikėme naujas komandos taisykles dėl vėlavimo. Kelionė į Suomija buvo puiki patirtis pasimokyti iš klaidų jų dar nepadarius, itin pakelti savo motyvacijos lygį, susipažinti su kitais „Team academy“ studentais. Visi man pasirodė labai šilti, draugiški ir atsipalaidavę. Esu pilnas emocijų ir motyvacijos “, – apie kelionės įspūdžius pasakojo studentas Haroldas Barauskas.

Pasak A Gaivenienės, jai buvo labai gera matyti studentų panašumus ir skirtumus:

„Mūsų studentai, ypač trečiakursiai, yra labai pažengę ir įgyvendino projektus, kurių kiti užsienyje dar neįgyvendina baigę „Team academy“ studijas. Įdomu stebėti procesą, kaip studentai vieni su kitais bendrauja, matyti jų iššūkius, patirti, kaip jie prisiima atsakomybę už savo veiklos rezultatus (kad ir pačių surengtą kelionę iš Helsinkio į Tamperę)“.

Jau spalio pabaigoje įvyks lietuvių studentų ir „Team academy“ studentų iš Suomijos online sesija. Kokie bendri projektai jų laukia, apie tai tikrai parašysime!

Nuotraukos iš kelionės:

Kitos naujienos

Aktuali informacija dėl COVID-19 ATNAUJINTA

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegija drauge su Mariaus Jakulio Jason fondu ir „Lietuvos Junior Achievement“ ugdo jaunosios kartos verslumą!

Vilniaus verslo kolegija drauge su MJJ fondu ir Lietuvos Junior Achievement, sukurtoje verslumo ugdymo programoje X klasė, dalyvauja verslumo ugdymo pamokose.

Daugiau

VVK svečias: verslininkiškumo ugdymo paskaita su „Orion securities“ direktoriumi A.Jakubėliu

Vilniaus verslo kolegija pradėjo verslininkiškumo ugdymo paskaitas! Patyrę verslininkai, savo srities profesionalai, patirtimi dalinasi su studentais ir atsako į įvairius jų užduodamus klausimus.

Daugiau