Kolegija

Blog'as

Rubrika Dėstytojas (-a) iš art‘i

Užsidegimu ir nekantrumu žibančios akys, žali plaukų galiukai, dėmesys aprangos detalėms, it kūrybinis viesulas į Vilniaus verslo kolegiją atskuba VVK Viešų kultūrinių renginių organizavimo dėstytoja, EASY creative production įkūrėja ir vadovė, režisierė ir kūrybininkė Algina Bedulskė. Turiu būti atvira, ilgai nekantravau pakalbinti šią žavią, kūrybinėmis idėjomis kunkuliuojančią asmenybę. Pagaliau rubrikoje Dėstytojas (-a) iš art‘i – erdvė įdomiam ir įtraukiančiam pašnekesiui su Algina.

Top 3 faktai apie Alginą:

  1. Hobių hobis. Augalų apželdinimas ir dekoras!
  2. „Instagram“, „Tik Tok“ ar „Facebook“? ,,Instagram’e“ ganau akis ir ieškau inspiracijų, ,,Facebook“ naudoju darbiniais klausimais. ,,Tik Tok“? Oj, aš čia jau nesuprantu.
  3. Mėgstamiausias komikas (-ė)? Niekada nebūčiau patikėjusi, jog žiūrėsiu komikų pasirodymus ir juos mėgsiu, tačiau Ali Wong man labai prie širdies!

Algina, kodėl nusprendėte dėstyti?

– Man pasiūlė, aš pamėginau ir man patiko.

O kas labiausiai patinka dėstytojos rolėje ir Jūsų dėstomame dalyke?

– Žinių ištroškusios akys ir nušvitę veidai. Taip pat, kad turiu galimybę dalintis savo žiniomis ir įžvalgomis su kitais ir atrasti naujų bendraminčių. Taip pat VVK dėstytojų bendruomenė, aš labai ja žaviuosi!

Dėstytojų, dalyvaujančių šioje rubrikoje klausiu, kokios anot jų pagrindinės savybės yra reikalingos šiuolaikiniam dėstytojui, o kaip manote Jūs?

– Manau, nėra taisyklės. Kiekvienas skirtingas ir yra geras dėl ko nors, dėl to jis yra dėstytojas, o kaip studentas tai sugeria, tai jau jo asmeninė matymo perspektyva.

Visuomet yra įdomu išgirsti dėstytojų pasidalinimus susijusius su dėstytojavimu, tačiau, tikime, kad skaitantys „Dėstytojas (-a) iš art‘i“ rubriką labiau nori pažinti pačią dėstytoją!

Sakykite, Algina, ar kada turėjote / turite pravardę?

– Ankščiau mane vadino ,,metras pykčio“ o dabar net nežinau. Gal visi labiau pavarde kreiptis pradėjo BEDULSKĖ, o šiaip kokių tik pravardžių nebūta.

Top 3 savybės, reikalingos ateities žmogui, Jūsų manymu yra?

– Kūrybiškumas, kritinis mąstymas ir tolerancija aplinkai bei gamtai.

Ar turite gyvenime autoritetų ir kas jie?

Labai daug! Labai įvairių ir nuolat pildančių sąrašą. Kiekvienas žmogus už tam tikrus sprendimus ar poelgius gali tau tapti autoritetu. Vien dėl to, kad atrandi ką pasimokyti iš to žmogaus ir ką naujo parodyti pats sau. Reikia nebūti fanatikais ir užsidariusiais ties keletu kelrodžių žvaigždžių.

Ar turite savo mėgstamiausių knygų sąrašą? Pasidalinkite, prašau, skaitytojai įsikvėps vasaros skaitymams!

Munthe Axel ,,Knyga apie San Mikelę“, tačiau šiuo metu skaitau ,,Bėgančios su vilkais“ ir panašu, jog tai bus antra mano mėgstamiausia knyga.

Algina, ačiū už įkvėpiantį  pokalbį!

Parengė Dovilė Vilkevičiūtė

Kiti blogo įrašai

Rubrika Dėstytojas (-a) iš art‘i

Jei turėčiau galimybę, kurią studijų programą rinkčiausi mūsų kolegijoje? Žvelgiant iš dabarties perspektyvos, rinkčiausi socialinius mokslus (pvz., verslo vadybą ir marketingą), nes jie moko suprasti kitų žmonių poreikius ir kuo jiems gali padėti, o tai gali būti tavo pirmo verslo idėja.

Daugiau

Rubrika Dėstytojas (-a) iš art‘i

Kibernetinio saugumo specialistas, IT paslaugų įmonės vadovas ir duomenų apsaugos pareigūnas Vytautas Šulus Vilniaus verslo kolegijoje dėsto operacinių sistemų ir […]

Daugiau

PASAULIS PRO LANGĄ

O kaip jūsų kasdienybė pasikeitė karantinui pasibeldus į duris? Kviečiame skaityti VVK dėstytojos Birutės Bersėnienės Blog'o straipsnį apie pokyčius, kurie atneša gero, jeigu tik jiems atidarome langus, savo vidinius sielos langus.

Daugiau