Kolegija

Blog'as

Rubrika Dėstytojas (-a) iš art‘i

Užsidegimu ir nekantrumu žibančios akys, žali plaukų galiukai, dėmesys aprangos detalėms, it kūrybinis viesulas į Vilniaus verslo kolegiją atskuba VVK Viešų kultūrinių renginių organizavimo dėstytoja, EASY creative production įkūrėja ir vadovė, režisierė ir kūrybininkė Algina Bedulskė. Turiu būti atvira, ilgai nekantravau pakalbinti šią žavią, kūrybinėmis idėjomis kunkuliuojančią asmenybę. Pagaliau rubrikoje Dėstytojas (-a) iš art‘i – erdvė įdomiam ir įtraukiančiam pašnekesiui su Algina.

Top 3 faktai apie Alginą:

  1. Hobių hobis. Augalų apželdinimas ir dekoras!
  2. „Instagram“, „Tik Tok“ ar „Facebook“? ,,Instagram’e“ ganau akis ir ieškau inspiracijų, ,,Facebook“ naudoju darbiniais klausimais. ,,Tik Tok“? Oj, aš čia jau nesuprantu.
  3. Mėgstamiausias komikas (-ė)? Niekada nebūčiau patikėjusi, jog žiūrėsiu komikų pasirodymus ir juos mėgsiu, tačiau Ali Wong man labai prie širdies!

Algina, kodėl nusprendėte dėstyti?

– Man pasiūlė, aš pamėginau ir man patiko.

O kas labiausiai patinka dėstytojos rolėje ir Jūsų dėstomame dalyke?

– Žinių ištroškusios akys ir nušvitę veidai. Taip pat, kad turiu galimybę dalintis savo žiniomis ir įžvalgomis su kitais ir atrasti naujų bendraminčių. Taip pat VVK dėstytojų bendruomenė, aš labai ja žaviuosi!

Dėstytojų, dalyvaujančių šioje rubrikoje klausiu, kokios anot jų pagrindinės savybės yra reikalingos šiuolaikiniam dėstytojui, o kaip manote Jūs?

– Manau, nėra taisyklės. Kiekvienas skirtingas ir yra geras dėl ko nors, dėl to jis yra dėstytojas, o kaip studentas tai sugeria, tai jau jo asmeninė matymo perspektyva.

Visuomet yra įdomu išgirsti dėstytojų pasidalinimus susijusius su dėstytojavimu, tačiau, tikime, kad skaitantys „Dėstytojas (-a) iš art‘i“ rubriką labiau nori pažinti pačią dėstytoją!

Sakykite, Algina, ar kada turėjote / turite pravardę?

– Ankščiau mane vadino ,,metras pykčio“ o dabar net nežinau. Gal visi labiau pavarde kreiptis pradėjo BEDULSKĖ, o šiaip kokių tik pravardžių nebūta.

Top 3 savybės, reikalingos ateities žmogui, Jūsų manymu yra?

– Kūrybiškumas, kritinis mąstymas ir tolerancija aplinkai bei gamtai.

Ar turite gyvenime autoritetų ir kas jie?

Labai daug! Labai įvairių ir nuolat pildančių sąrašą. Kiekvienas žmogus už tam tikrus sprendimus ar poelgius gali tau tapti autoritetu. Vien dėl to, kad atrandi ką pasimokyti iš to žmogaus ir ką naujo parodyti pats sau. Reikia nebūti fanatikais ir užsidariusiais ties keletu kelrodžių žvaigždžių.

Ar turite savo mėgstamiausių knygų sąrašą? Pasidalinkite, prašau, skaitytojai įsikvėps vasaros skaitymams!

Munthe Axel ,,Knyga apie San Mikelę“, tačiau šiuo metu skaitau ,,Bėgančios su vilkais“ ir panašu, jog tai bus antra mano mėgstamiausia knyga.

Algina, ačiū už įkvėpiantį  pokalbį!

Parengė Dovilė Vilkevičiūtė

Kiti blogo įrašai

Kaip studijos Vilniaus verslo kolegijoje padeda man ugdyti asmenines savybes?

Mokausi tam, kad gaučiau žinių ir įgyčiau profesiją – taip atsakytų dažnas studentas, paklaustas, kodėl įstojo į aukštąją mokyklą. Ką dar be išsilavinimo, naujų draugų ir savarankiško gyvenimo pamokų gauna studentai? Kaip mokymasis, kuriam reikia valios, motyvacijos, gebėjimo susikaupti veikia kiekvieno charakterį? Darius Pečiul, interaktyvių medijų ir technologijų antrakursis, dalinasi savo įžvalgomis, kaip studijos mūsų kolegijoje padėjo jam, intravertui, pagerinti savo bendravimo įgūdžius ir atskleisti kitas asmenines savybes.

Daugiau

Ambicingi „Team academy“ pirmakursių projektai: nuo ekologijos iki pokyčių Vilniuje

Jei paprastai pirmo kurso studentai savo mokslo metus pradeda nuo įprastų paskaitų ir namų darbų, „Team academy“ studentams rudens semestras startavo nuo socialinių projektų įgyvendinimo. Vienas su kitu susipažinę tik prieš kelis mėnesius, jie turėjo sugalvoti idėjas šiems projektams ir pradėti juos įgyvendinti. Taigi apie ką yra „Team academy“ pirmakursių projektai, apie kuriuos jie taip entuziastingai kalba? Kviečiame paskaityti!

Daugiau

Naujieji dėstytojai: kolegija mus maloniai nustebino

Šiemet Vilnius verslo kolegijos bendruomenė pasipildė naujais dėstytojais. Kaip jiems sekasi ir kaip jie jaučiasi kolegijoje? Kokius įspūdžius sukėlė mūsų studentai? Ar šią kol kas dar trumpą darbo patirtį mūsų kolegijoje lydėjo asmeniniai atradimai ir iššūkiai? Iš kelių naujų dėstytojų pakalbinome porą, tad kviečiame susipažinti!

Daugiau