Kolegija

Blog'as

Rubrika Dėstytojas (-a) iš art‘i

Užsidegimu ir nekantrumu žibančios akys, žali plaukų galiukai, dėmesys aprangos detalėms, it kūrybinis viesulas į Vilniaus verslo kolegiją atskuba VVK Viešų kultūrinių renginių organizavimo dėstytoja, EASY creative production įkūrėja ir vadovė, režisierė ir kūrybininkė Algina Bedulskė. Turiu būti atvira, ilgai nekantravau pakalbinti šią žavią, kūrybinėmis idėjomis kunkuliuojančią asmenybę. Pagaliau rubrikoje Dėstytojas (-a) iš art‘i – erdvė įdomiam ir įtraukiančiam pašnekesiui su Algina.

Top 3 faktai apie Alginą:

  1. Hobių hobis. Augalų apželdinimas ir dekoras!
  2. „Instagram“, „Tik Tok“ ar „Facebook“? ,,Instagram’e“ ganau akis ir ieškau inspiracijų, ,,Facebook“ naudoju darbiniais klausimais. ,,Tik Tok“? Oj, aš čia jau nesuprantu.
  3. Mėgstamiausias komikas (-ė)? Niekada nebūčiau patikėjusi, jog žiūrėsiu komikų pasirodymus ir juos mėgsiu, tačiau Ali Wong man labai prie širdies!

Algina, kodėl nusprendėte dėstyti?

– Man pasiūlė, aš pamėginau ir man patiko.

O kas labiausiai patinka dėstytojos rolėje ir Jūsų dėstomame dalyke?

– Žinių ištroškusios akys ir nušvitę veidai. Taip pat, kad turiu galimybę dalintis savo žiniomis ir įžvalgomis su kitais ir atrasti naujų bendraminčių. Taip pat VVK dėstytojų bendruomenė, aš labai ja žaviuosi!

Dėstytojų, dalyvaujančių šioje rubrikoje klausiu, kokios anot jų pagrindinės savybės yra reikalingos šiuolaikiniam dėstytojui, o kaip manote Jūs?

– Manau, nėra taisyklės. Kiekvienas skirtingas ir yra geras dėl ko nors, dėl to jis yra dėstytojas, o kaip studentas tai sugeria, tai jau jo asmeninė matymo perspektyva.

Visuomet yra įdomu išgirsti dėstytojų pasidalinimus susijusius su dėstytojavimu, tačiau, tikime, kad skaitantys „Dėstytojas (-a) iš art‘i“ rubriką labiau nori pažinti pačią dėstytoją!

Sakykite, Algina, ar kada turėjote / turite pravardę?

– Ankščiau mane vadino ,,metras pykčio“ o dabar net nežinau. Gal visi labiau pavarde kreiptis pradėjo BEDULSKĖ, o šiaip kokių tik pravardžių nebūta.

Top 3 savybės, reikalingos ateities žmogui, Jūsų manymu yra?

– Kūrybiškumas, kritinis mąstymas ir tolerancija aplinkai bei gamtai.

Ar turite gyvenime autoritetų ir kas jie?

Labai daug! Labai įvairių ir nuolat pildančių sąrašą. Kiekvienas žmogus už tam tikrus sprendimus ar poelgius gali tau tapti autoritetu. Vien dėl to, kad atrandi ką pasimokyti iš to žmogaus ir ką naujo parodyti pats sau. Reikia nebūti fanatikais ir užsidariusiais ties keletu kelrodžių žvaigždžių.

Ar turite savo mėgstamiausių knygų sąrašą? Pasidalinkite, prašau, skaitytojai įsikvėps vasaros skaitymams!

Munthe Axel ,,Knyga apie San Mikelę“, tačiau šiuo metu skaitau ,,Bėgančios su vilkais“ ir panašu, jog tai bus antra mano mėgstamiausia knyga.

Algina, ačiū už įkvėpiantį  pokalbį!

Parengė Dovilė Vilkevičiūtė

Kiti blogo įrašai

Gyvenimas per nuotolį: kaip man sekasi mokytis ir bendrauti?

Jei paklaustume, ko šiuo metu labiausiai laukiate, turbūt atspėsime, jog karantino pabaigos. Apie savo patirtį, kaip pasikeitė kasdienybė per karantiną, pasakoja Arina Čepinskaitė, studijuojanti Anglų kalbą ir tarptautinę komunikaciją. Vertingais patarimais, kaip stiprinti motyvaciją ir išgyventi įvairias emocijas, dalinasi Vilniaus verslo kolegijos psichologijos dėstytojas Tomas Butvilas.

Daugiau

Dėstytojai iš pašaukimo: ko galima iš jų išmokti?

Dirbk tai, kas tau patinka, ir nereikės dirbti nė vienos dienos gyvenime? Apie tai, ką iš tiesų reiškia dirbti tai, ką labai myli, paklausėme dviejų Vilniaus verslo kolegijos dėstytojų Irenos Seniut ir Skaistės Didžiulienės. Nuoširdžios, mylimos studentų ir savo darbo patirtį skaičiuojančios dešimtmečiais abi dėstytojos papasakojo, kaip atrado savo profesiją, ko išmoksta iš studentų ir ar savo darbą jos iki šiol myli?

Daugiau

Mano pirmieji studijų metai kolegijoje

Naujus mokslo metus pradedame su Edvin Zuzanov, 2 kurso Anglų kalbos ir komunikacijos studento, tekstu. Edvin atvirai ir nuoširdžiai pasakoja, apie savo lūkesčius, kur norėjo studijuoti baigęs mokyklą, ir abejones prasidėjus mokslo metams. Kas čia manęs laukia? Ar daug reikės mokytis? Ar man čia patiks?

Daugiau