COVID-19 - Vilniaus verslo kolegija

COVID-19

Aktuali informacija

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus:

Nuo 2022 m. balandžio 4 d. Vilniaus verslo kolegijos patalpose rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Studijos ir toliau organizuojamos mišriu būdu, kai dalis studijų užsiėmimų vyksta kontaktiniu ir dalis – nuotoliniu būdu. Primename, kad sprendimus dėl studijų organizavimo kontaktiniu, nuotoliniu ar hibridiniu būdu priima atsakingi padalinių darbuotojai, įvertinę kiekvieno studijų dalyko / modulio specifiką.

Taip pat primename, kad būtina laikytis kitų saugumo reikalavimų: dezinfekuoti rankas (rankų dezinfekavimo priemones rasite prie įėjimo į kolegijos patalpas bei auditorijas), nesibūriuoti, išlaikyti saugų atstumą, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo bei kitų bendrųjų COVID-19 ligos prevencijos priemonių.

Jei jaučiate ligos simptomus, (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir t.t.), nedelsiant skambinkite nemokamu, visą parą visoje Lietuvoje veikiančiu Koronaviruso karštosios linijos telefonu 1808, praneškite apie susirgimo aplinkybes ir vykdykite medikų nurodymus. Konsultuotis galima tel. 8 618 79984 (visą parą konsultuoja NVSC specialistai).

Jei 14 dienų laikotarpyje dalyvavote kontaktinėse paskaitose ir pajutote pirmuosius COVID-19 simptomus prašome apie tai pranešti ir studijų koordinatorėms.

Epidemiologinei situacijai pablogėjus ir pasikeitus LR Vyriausybės nurodymams, galimi studijų organizavimo pakeitimai.

Pagrindinė ir nuolat atnaujinama informacija apie COVID-19 skelbiama https://koronastop.lrv.lt

Galimybių paso informacinė sistema – www.gpasas.lt

Nuolat atnaujinamą informaciją rasite ir: Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Taip pat, veikia ir koronaviruso karštoji linija – 1808. Skambučiai priimami visą parą iš visų telekomunikacijos tinklų.

Taip, visą informaciją apie Vilniaus verslo kolegijoje esančius bibliotekos informacijos išteklius galite rasti čia.

Biblioteka dirba įprastai ir teikia visas paslaugas, tačiau siekiant didesnio saugumo, rekomenduojame iš anksto suderinti atvykimą su bibliotekos vedėja Rita, šiais kontaktais: rita@kolegija.lt arba +370 5 215 48 84

PRIMENAME – bibliotekos lankytojai privalo laikytis visų saugumo reikalavimų:

privaloma dėvėti apsauginę veido kaukę bei laikytis kitų, būtinų saugumo reikalavimų: dezinfekuoti rankas (rankų dezinfekavimo priemones rasite prie įėjimo į kolegijos patalpas bei auditorijas), nesibūriuoti, išlaikyti saugų atstumą, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo bei kitų bendrųjų COVID-19 ligos prevencijos priemonių.

Kiti naudingi elektroniniai duomenų ištekliai studijuojant nuotoliniu būdu:

eLABa – Lietuvos akademiniai ištekliai

Prenumeruojamos VILNIUS TECH el.knygos nuotoliniams vartotojams:

Naudojimosi instrukcija ČIA

Prisijungimas prie el.knygų platformos URL adresu https://www.ebooks.vgtu.lt/

Prisijungimo duomenys:

Vartotojo vardas: VVKolegija

Slaptažodis: vvkolegija

Prenumeruojamos duomenų bazės:

EBSCOPublishing

Tai viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas, kurį sudaro įvairios visatekstės ir bibliografinės periodinių leidinių straipsnių duomenų bazės socialinių, humanitarinių, medicinos ir technikos mokslų klausimais:

 • Academic Search Premier
 • Business Source Premier
 • ERIC
 • Health Source: Nursing/Academic Edition
 • Health Source – Consumer Edition
 • Library, Infromation Science&Technology Abstracts
 • MasterFILE Premier
 • MEDLINE
 • Newspaper Source
 • Regional Business News
 • Teacher Reference Center
 • Green File

EBSCOPublishing
http://search.epnet.com/

Prisijungimas tik iš kolegijos kompiuterių. Nuotoliniams vartotojams reikalingi slaptažodžiai, kuriuos galite sužinoti kolegijos bibliotekoje arba el. paštu rita@kolegija.lt

Erasmus+ programa nėra sustabdyta, todėl norintys išvykti į užsienio šalis studijoms ar praktikai ir toliau gali teikti paraiškas. SVARBU: Renkantis šalį rekomenduojame pasidomėti toje šalyje esama situacija bei kokios saugumo priemonės yra taikomos. Kontaktinis asmuo Erasmus+ programai – jurgita.mickeviciute@kolegija.lt

Susisiekite kolegijos bendraisiais kontaktais ir informuokite mus, pateikdami savo – vardą, pavardę, studijų grupę, bei kada paskutinį kartą lankėtės kolegijos patalpose. Kontaktai: +370 616 55 422 arba +370 5 215 48 84

Kuo skubiau susisiekite kolegijos bendraisiais kontaktais ir informuokite mus, pateikdami savo – vardą, pavardę, studijų grupę, bei kada paskutinį kartą lankėtės kolegijos patalpose. Kontaktai: +370 616 55 422 arba +370 5 215 48 84

Akademinė pagalba yra teikiama telefonu, el.paštu bei vietoje užtikrinant LR operacijų vadovo A.Dulkio nustatytus saugumo reikalavimus.

Esant mokymo medžiagos poreikiui ar kylant klausimams, kreiptis į studijų koordinatores arba bendraisiais kolegijos kontaktais el.paštu: info@kolegija.lt bei telefonais +370 616 55 422 / +370 5 215 48 84

PRIMENAME: VVK dėstytojų vedamos paskaitos ir joms parengta medžiaga yra intelektinė nuosavybė, todėl studentai šią informaciją gali naudoti tik mokymosi tikslais. Kitoks medžiagos panaudojimas, ar platinimas be atskiro leidimo yra draudžiamas. Šiuo laikotarpiu Jūsų labai prašome laikytis abipusės pagarbos ir aktyvaus įsitraukimo į mokymosi procesą.

Saugokite save ir likite sveiki,

VVK administracija.

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983