Partners

We prepare students for business and with business, therefore our aim is that each study programme be written, developed and improved together with strategic business partners.

Our partners:

English and International Communication – VšĮ „Investuok Lietuvoje“, „Western Union“ Lietuva, KPMS and partners, UAB, Philological faculty of Lithuanian University of Educational Sciences, Institute of foreign languages of Vilnius University and Lithuanian Marketing Association.

Game design – JSC Outlander Studios, JSC Unity Technologies Lt, Užupis Creative Cluster, Lithuanian Game Developers Association, Akira Mobile.

Programming and Internet Technologies – Infobalt Association, Užupis Creative Cluster, BlueBridge, Metasite Solutions, Bridge2APEX, Edrana, BTT.

Tourism and Events – Lithuanian Hotels and Restaurants Association, Artis Centrum Hotel, Job Trust, Vilnius Convention Bureau, Eventum Group, Tilto Hotel, Šarūnas Hotel, Rio, The Smoke House, Steak House Hazienda, Baltic Hotel and Restaurant Systems, „CHRIE“ The Hospitality & Tourism Educators

Logistics Business – LINEKA, LVS business companies Vainėda, Revena, DSV Transport, AxisTrasport, Easting Express, Girteka logistics, Transimeksa, Finėjas, DHL Lietuva.

Business Management and Marketing – UAB „EKT“, LIMA Lithuanian Marketing Association, UAB “VSCV”.

Iš pirmų lūpų

Vilniaus verslo kolegijoje ruošiami studentai išsiskiria savo kūrybiškumu ir galimybe dirbti su išskirtinai praktinėmis užduotimis. Bendradarbiavimas su kolegija yra abipusiai naudingas – mes, NOD Baltic įmonėje labai vertiname ne tik sklandžią komunikaciją su dėstytojais bet ir jaunus specialistus, kurie atlieka savo praktikos užduotis mūsų įmonėje. Galime pagirti žaidimų kūrimo ir programavimo bei internetinių technologijų studijų programų studentus, kurie mūsų įmonėje prisidėjo prie įvairių kibernetinio saugumo renginių, įmonės vidaus valdymo bei CRM sistemų kūrimo. Atėję atlikti praktiką studentai pasižymi ne tik studijų metu įgytomis žiniomis, bet ir žingeidumu, noru mokytis, savarankiškai išsikeltais tikslais, net ir nebaigus studijų jau savarankiškai įgyta didele patirtimi.

TOMAS PARNARAUSKAS
UAB „NOD Baltic“ direktorius

Robotai galbūt pakeis vairuotojus ateityje, bet jie niekada nepakeis logistikos versle labai reikalingų, kertinių žmogiškųjų savybių tokių, kaip efektyvi komunikacija su klientu sprendžiant iškilusias problemas, streso ar krizinių situacijų valdymas, empatija ir kt. Bendravimas su klientais mūsų versle užima didžiąją laiko dalį, todėl mūsų darbuotojai be profesinių žinių turi būti puikūs komunikatoriai. Transporto ir logistikos bendrovės sukuria apie 12 % pasaulinės ekonomikos BVP, o rinka – milžiniška ir atverianti didžiules galimybes. Mūsų darbe nėra monotonijos, nes verslas labai dinamiškas, kiekviena diena skirtinga, nauji iššūkiai ir sprendimai. Jeigu domiesi šiuo verslu, esi aktyvus, komunikabilus, kruopštus bei atidus, šios studijos yra tau. Mes laukiame motyvuotų, atsakingų ir verslių darbuotojų“.

VILMANTAS LADYGA
„3p logistics UAB“

Prieš 2 metus, kai dirbau Draugas.lt portalo komercijos direktoriumi, kartu su VVK administracijos darbuotojais ir dėstytojais kūrėmė entreprenerystės programas, pagal kurias vėliau mokėsi studentai. Kūrimo procese VVK personalas buvo labai aktyvus ir motyvuotas, o galutinis produktas tikrai patenkino visų pusių lūkesčius. Noriu atkreipti dėmesį, kad mūsų bendradarbiavimas su VVK jau greitai švęs 10-ies metų jubiliejų ir tai rodiklis, jog mūsų partnerystė pasiteisino ir toliau sėkmingai plėtojama. Esu tikras, kad kolegijos studentai, tiek praktikantai, tiek jau baigę studijas yra laukiami pažangiose, inovatyviose įmonėse.

MARIUS PAREŠČIUS