Kolegijos alumni

Gediminas Česnavičius

Gediminas Česnavičius prieš penkiolika metų Vilniaus verslo kolegijoje studijavo verslo vadybą ir marketingą. Ar lengva jam buvo pasirinkti, ką studijuoti, ką jis veikia dabar ir kokį patarimą duotų ieškančiam savo kelio? Kviečiame pažiūrėti!

Gediminai, Ačiū, kad pas mus mokeisi!
Džiaugiamės Tavo sėkme!

 

 

Marcelė Sirgedienė

Kiekvienas iš mūsų turime ne vieną talentą – tuo įsitikinome pakalbinę šiais metais Vilniaus verslo kolegiją baigusią Marcelę Sirgedienę.

Pabaigusi mokyklą ji įstojo į VU mokytis anglų k. Studijų nebaigė, nes įstojo… į vaidybą. Taigi Marcelė – profesionali aktorė, kurios niekaip nepaleido trauka anglų kalbai.

“Kai pradėjau vaidinti, supratau, kad nenoriu apleisti anglų k. ir gauto įdirbio. Nusprendžiau toliau mokytis šios kalbos. Kolegija tam buvo puiki vieta, nes studijos savaitgaliais man yra patogios. Mano tikslas – gauti žinių, įtvirtinti ankstesnes ir gauti išsilavinimą. ”– pasakojo VVK alumnė, Marcelė Sirgedienė.

 

Darius Sinkevičius

VVK absolventas Darius yra įmonės „KRKA Lietuva“ direktorius. Filmuke Darius dalinasi apie studijas VVK ir savo patirtį.

 

 

Aurimas Pumputis

Susipažinkite su mūsų alumnu Aurimu Pumpučiu, kuris galimybę mokytis mūsų kolegijoje pavertė savo sėkme! Plačiau trumpame video filmuke!

 

 

Alim Rubinskiy

VVK absolventai nepaliauja stebinti savo veiklomis, kuriomis užsiima. Alimas yra VVK alumnis, kuris sukūrė verslą ant ratų, kokį? Pažiūrėkite! Alimas VVK studijavo Verslo vadybą ir marketingą.

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983