Kolegija

VVK Buzz

Kuo kolegija gyvena šiuo metu?

Aaa, pagaliau pavasaris! Šiltesnis vėjelis, lengvesni rūbai ir daugiau šypsenų! Kuo, ateinant pavasariui, gyvena mūsų kolegija? Paklausėme direktorės Jolantos Skirgailės.

Pasak direktorės, kolegija pavasariu gyvena nuo vasario mėnesio, nes būtent tada prasideda parengiamieji pavasario semestro darbai. Intensyviausiai dirba studijų koordinatorės , kurios rengia studijų grafikus dieninio, savaitgalinio ir nuotolinio tvarkaraščio formoms. Sužiūrėti, suderinti, patikrinti kiekvienos studijų programos ir grupės paskaitas yra ne kiekvieno kantrybei bei kruopštumui skirtas darbas.

“Atnaujinome mokymus dėstytojams, kuriantiems medžiagą nuotoliniu būdu besimokantiems studentams. Šiuo metu taip pat rengiame priėmimo informaciją ateinantiems mokslo metams. Ypatingo dėmesio reikalauja ir kitas darbas – pasirengimas studijų krypčių vertinimui. Tad nors kolegijoje studentų nėra, administracija dirba išsijuosusi”, – pasakojo. J. Skirgailė.

O kokie pavasario pokyčiai siaučia Tavo kieme?

P.S. Fotografuota prieš karantiną

#VilniausVersloKolegija #kolegija #VilniausKolegijos #JolantaSkirgaile #KolegijosVilniuje #VVK #StudijosVilniuje

Daugiau

Alim Rubinskiy

Džiaugiamės VVK absolvento Alim Rubinskiy verslo sėkme ir linkime jam toliau užtikrintai augti ir plėstis! Kviečiame žiūrėti Alimo istoriją.
Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Man labai patinka kurti kompiuterinius žaidimus“ – sako Paulo, VVK Žaidimų kūrimo programos absolventas

Apie tai, kaip Paulo sekėsi studijuoti VVK ir gyventi Vilniuje, žiūrėkite šiame interviu. Paulo pasakoja anglų kalba.
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau

Anglų kalbos ir komunikacijos dėstytojas Andrejus Račkovskis sako, kad profesija jį pasirinko, o ne jis ją.

Esu tam, kad padėčiau studentui atrasti jam geriausią mokymosi būdą, suprasti ko jis iš tikrųjų nori iš studijų, kaip jas paversti galimybėmis planuojant savo karjerą – nuosekliai, kryptingai ir užtikrintai.
Daugiau