">
Kolegija

VVK Buzz

,,Kiekvienos organizacijos internetinė svetainė yra tarsi jos vizitinė kortelė” – sako VVK studentai

Projektinis mokymas ir darbas komandoje yra labai svarbi VVK studijų proceso dalis. Studentai kuria ir realizuoja savo idėjas.

Programavimo ir internetinių technologijų (PIT) studentų grupės darbas pagal naujausias technologijas ir dizaino standartus sukurti sukurti Lietuvos vaikų vėžio asociacijos ,,Paguoda” internetinę svetainę.

Darbo autoriai sako: ,,Šiame, skaitmeninių technologijų amžiuje, kiekvienos organizacijos internetinė svetainė yra tarsi jos vizitinė kortelė”, taigi norint pasiekti savo tikslinį vartotoją  svetainėje viskas turi būti sklandu ir aišku. Šių ir kitų subtilybių VVK studentai mokosi paskaitų metu. Kaip jiems pavyko, pažiūrėki čia: www.paguoda.lt.

Projekto autoriai VVK studentai: Skirmantė Klimčiukaitė, Simona Miniotaitė, Mindaugas Strumilas, Juozas Venskutonis

 

Daugiau

Alim Rubinskiy

Džiaugiamės VVK absolvento Alim Rubinskiy verslo sėkme ir linkime jam toliau užtikrintai augti ir plėstis! Kviečiame žiūrėti Alimo istoriją.
Daugiau

,,Šeštadienį mokaisi, o kitomis dienomis dirbi” – VVK Alumni Gražina Valiukaitė

Programavimas ir internetinės technologijos – VVK alumnė Gražina Valiukaitė pasakoja, kodėl yra verta derinti šeštadienines studijas Vilniaus verslo kolegijoje su darbu!
Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Man labai patinka kurti kompiuterinius žaidimus“ – sako Paulo, VVK Žaidimų kūrimo programos absolventas

Apie tai, kaip Paulo sekėsi studijuoti VVK ir gyventi Vilniuje, žiūrėkite šiame interviu. Paulo pasakoja anglų kalba.
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau