Kolegija

VVK Buzz

Pirmasis video įrašas iš VVK studijos!

Jūsų dėmesiui – pirmas trumpas vaizdo įrašas iš VVK studijos! Kaip savęs pažinimas yra susijęs su kūrybiškumu ar verslo projekto įgyvendinimu? Pažiūrėkite įrašą ir išgirsite atsakymą
Pirmasis VVK studijos interviu įvyko su savižvalgos meistru Arnas Haridas. Kaip savyje atskleisti ir ugdyti kūrybiškumą – apie tai kalbėjomės su pašnekovu. Montavimo darbai beveik baigti, tad vaizdo įrašas jau netrukus pasieks mūsų kolegijos bendruomenę.

VVK studija – tai nauja idėja mūsų kolegijoje. Kalbiname pašnekovą, kuris savo srityje turi daugiau patirties bei įžvalgų ir nori pasidalinti jomis su studentais. Tai gilus ir prasmingas pokalbis, kuris praturtins bet kokios studijų programos studentus.

Nekantraujame pasidalinti pirmuoju mūsų komandos bandymu. O jūs ar laukiate šio interviu?

Daugiau

Alim Rubinskiy

Džiaugiamės VVK absolvento Alim Rubinskiy verslo sėkme ir linkime jam toliau užtikrintai augti ir plėstis! Kviečiame žiūrėti Alimo istoriją.
Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Man labai patinka kurti kompiuterinius žaidimus“ – sako Paulo, VVK Žaidimų kūrimo programos absolventas

Apie tai, kaip Paulo sekėsi studijuoti VVK ir gyventi Vilniuje, žiūrėkite šiame interviu. Paulo pasakoja anglų kalba.
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau

Anglų kalbos ir komunikacijos dėstytojas Andrejus Račkovskis sako, kad profesija jį pasirinko, o ne jis ją.

Esu tam, kad padėčiau studentui atrasti jam geriausią mokymosi būdą, suprasti ko jis iš tikrųjų nori iš studijų, kaip jas paversti galimybėmis planuojant savo karjerą – nuosekliai, kryptingai ir užtikrintai.
Daugiau