Kolegija

VVK Buzz

Pokalbis su alumnu Mantu Barkausku

Pristatome dar vieną Vilniaus verslo kolegijos rubriką – “PODKASTAI” !

Tad kviečiame, jau dabar išgirsti pirmąjį, šiltą bei kupiną patarimų pokalbį su VVK alumnu, buvusiu Turizmo ir renginių programos studentu, o dabar – VVK komunikacijos skyriaus vadovu Mantu Barkausku!
Mantas pasidalins patirtimi, ką mano apie dėstytojo darbą, ko išmoko per trejetą mokslo metų bei patars būsimam studentui! Kalbina studentų atstovybės pirmininkė – Kornelija Palevičiūtė.
Nepraleiskite progos artimiau susipažinti 🙂

Įrašas: https://soundcloud.com/user-460959067/pokalbis-su-alumni-mantu-barkausku

PODKASTAI – tai nauja Vilniaus verslo kolegijos rubrika, kurioje kalbinsime bendruomenės narius bei svečius įvairiomis, mums visiems rūpimomis temomis! Jei turite idėjų arba klausimų, kuriuos norėtumėte užduoti, rašykite el.paštu: mantas.barkauskas@kolegija.lt

Visos idėjos ir iniciatyvos labai laukiamos!

VVK komunikacijos skyrius.

Daugiau

Alim Rubinskiy

Džiaugiamės VVK absolvento Alim Rubinskiy verslo sėkme ir linkime jam toliau užtikrintai augti ir plėstis! Kviečiame žiūrėti Alimo istoriją.
Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Man labai patinka kurti kompiuterinius žaidimus“ – sako Paulo, VVK Žaidimų kūrimo programos absolventas

Apie tai, kaip Paulo sekėsi studijuoti VVK ir gyventi Vilniuje, žiūrėkite šiame interviu. Paulo pasakoja anglų kalba.
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau

Anglų kalbos ir komunikacijos dėstytojas Andrejus Račkovskis sako, kad profesija jį pasirinko, o ne jis ją.

Esu tam, kad padėčiau studentui atrasti jam geriausią mokymosi būdą, suprasti ko jis iš tikrųjų nori iš studijų, kaip jas paversti galimybėmis planuojant savo karjerą – nuosekliai, kryptingai ir užtikrintai.
Daugiau