Kolegija

VVK Buzz

Prisiminkime, kaip prieš karantiną atrodė Verslo vadybos ir marketingo paskaitos”Team academy” metodu ir kaip atrodo dabar?

Vaizdo įraše išvysite kaip prieš karantininį periodą gyveno mūsų verslo vadybos ir marketingo studentai, studijuojantys pagal progresyvų “Team academy” metodą!

Pirmo ir antro kurso studentų įspūdžiai apie tai, kas jiems patinka labiausiai ir ką atrado studijuodami tokiu būdu.

O štai dabar, kai mokymasis vyksta nuotoliniu būdu, teko persikelti į platformą “zoom”. Džiaugiamės, kad adaptacija bendravimui virtualiai buvo itin sklandi!

Tad su koučerės Aušros Gaivenienės pagalba, studentai kasdien sprendžia įvairiausius su verslu susijusius klausimus!

Studijos pagal “Team academy” metodą – tai verslo vadybos ir marketingo mokymasis per patirtį. Nedaug teorinių paskaitų, daug praktikos (nuo įmonės įsteigimo iki iššūkių įveikimo savo įmonėje), daug savarankiško skaitymo, koučerio konsultacijos apie mokymąsi dirbti komandoje, lektoriaus paskaitos pagal tai, ko reikalauja verslo situacija, o ne iš anksto numatytas tvarkaraštis – tokios yra “Team academy” studijos Vilniaus verslo kolegijoje.

Susidomėjai? Sek įrašus mūsų facebook paskyroje arba paskaityk daugiau:

https://www.kolegija.lt/studiju_programos/verslo-vadyba-marketingas-team-academy/

Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau

Anglų kalbos ir komunikacijos dėstytojas Andrejus Račkovskis sako, kad profesija jį pasirinko, o ne jis ją.

Esu tam, kad padėčiau studentui atrasti jam geriausią mokymosi būdą, suprasti ko jis iš tikrųjų nori iš studijų, kaip jas paversti galimybėmis planuojant savo karjerą – nuosekliai, kryptingai ir užtikrintai.
Daugiau

UAB „DS Construction“ siūlo praktikos ir darbo vietas VVK studentams!

VVK studentai ypač gerai vertinami darbdavių, ką įrodo ir VVK lyderiaujanti pozicija pagal reputaciją tarp darbdavių Lietuvoje (2013-2019 m. žurnalo Reitingai duomenimis).
Daugiau

IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė

Interaktyvių medijų specialistas turi išmanyti vizualiuosius menus. Dalinasi VVK IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė. Klausykis pilno įrašo.  
Daugiau