Kolegija

VVK Buzz

Skaitiniai su Vilniaus verslo kolegija

Ką šį mėnesį Tau rekomenduoja perskaityti mūsų kolegijos bendruomenė?

Vakaris Šaulys, anglų k. dėstytojas, dalinasi knyga, kurią jis skaitė visą mėnesį. Tai Deirdre Bair knyga “Jung: a biography”. Garsaus šveicarų psichiatro, modernios psichologijos ir psichoterapijos pradininko gyvenimą aprašė amerikiečių rašytoja Deirdre Bair. Pagarsėjusi kaip puiki biografijų autorė, ji parašė knygas apie tokius įžymius žmones kaip S. Steinberg, S. de Beauvoir, A. Capone, o jos biografija apie dramaturgą S. Beckett laimėjo “National Book” apdovanojimą.

Biografijoje apie C. Jung atskleidžiama daug nežinomų faktų: psichiatro bendradarbiavimas su sąjungininkas per Antrąjį Pasaulinį karą, kontraversiškas meilės romanas su viena iš savo pacienčių, iki šiol nepublikuotų laiškų, dokumentų bei nuotraukų turinys.

Dėstytojas V. Šaulys prisimena, kad mėnuo, praleistas su šia knyga, buvo puikus. “Dar bedirbdant vis prisimindavau, jog vakare skaitysiu biografiją apie C. Jungą ir su jauduliu imdavau laukti vakaro. Ypatingas išskirtinių žmonių gyvenimas įkvepia. Jis parodo, kad jame visada yra prasmė ir giluminė potekstė, kurią reikia pasistengus atkapstyti. Ir tai turime padaryti tik mes patys. Kad tai įvyktų, visai nebūtina būti C. Jungu…” – taip apie knygą atsiliepė Vilniaus verslo kolegijos dėstytojas.

Amazon.com ir goodreads.com D. Bair knyga “Jung: a biography” įvertinta 4 žvaigždutėmis iš 5.

Ar Tave domina biografijos?

Kokios asmenybės gyvenimas Tave labiausiai įkvepia?

Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau

Anglų kalbos ir komunikacijos dėstytojas Andrejus Račkovskis sako, kad profesija jį pasirinko, o ne jis ją.

Esu tam, kad padėčiau studentui atrasti jam geriausią mokymosi būdą, suprasti ko jis iš tikrųjų nori iš studijų, kaip jas paversti galimybėmis planuojant savo karjerą – nuosekliai, kryptingai ir užtikrintai.
Daugiau

UAB „DS Construction“ siūlo praktikos ir darbo vietas VVK studentams!

VVK studentai ypač gerai vertinami darbdavių, ką įrodo ir VVK lyderiaujanti pozicija pagal reputaciją tarp darbdavių Lietuvoje (2013-2019 m. žurnalo Reitingai duomenimis).
Daugiau

IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė

Interaktyvių medijų specialistas turi išmanyti vizualiuosius menus. Dalinasi VVK IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė. Klausykis pilno įrašo.  
Daugiau